WIZYTÓWKI 

Wizytówki

Kolorystyka

Orientacja

Pakiety

Ulubione

Ilość elementów

Flaga 
Pusty szablon
2022.165
wybierz
Flaga 
Podziękowania dla gości weselnych
2021.79
wybierz
Flaga 
Firmy budowlane
2020.254
wybierz
Flaga 
dla ludzi sukcesu
2020.254
wybierz
Flaga 
Kancelaria radcy prawnego
2020.254
wybierz
Flaga 
Salon stylisty fryzur
2020.254
wybierz
Flaga 
Blue Technologies
2020.254
wybierz
Flaga 
Transport drogowy
2020.254
wybierz
Flaga 
Nowoczesna budowa domów
2020.254
wybierz
Flaga 
Obiektyw fotografa
2020.254
wybierz
Flaga 
Usługi koparką
2020.254
wybierz
Flaga 
Farmacja i medycyna
2020.254
wybierz
Flaga 
Projektant wnętrz
2019.73
wybierz
Flaga 
Zielone palmy
2019.73
wybierz
Flaga 
Geo świat
2018.343
wybierz
Flaga 
Koparka
2018.343
wybierz
Flaga 
Najlepsza kawiarnia
2018.343
wybierz
Flaga 
Ciastkarnia
2017.271
wybierz
Flaga 
Aerobik
2017.271
wybierz
Flaga 
Kwiaty
2017.18
wybierz
Flaga 
Coś słodkiego
2017.18
wybierz
Flaga 
Programista
2016.319
wybierz
Flaga 
Dobry prawnik
2016.319
wybierz
Flaga 
Pychota
2016.319
wybierz
Flaga 
Geometrycznie
2016.319
wybierz
Flaga 
Weselny klimat
2016.319
wybierz
Flaga 
Wokół biznesu
2016.264
wybierz
Flaga 
Nowoczesna i kolorowa
2015.287
wybierz
Flaga 
Lex Age
2015.246
wybierz
Flaga 
Neurony
2015.246
wybierz
Flaga 
Autoserwis
2015.246
wybierz
Flaga 
Dekarz
2015.246
wybierz
Flaga 
Malowane osiedle
2015.246
wybierz
Flaga 
Pełna kolorów
2015.246
wybierz
Flaga 
Nowoczesny mechanik
2015.246
wybierz
Flaga 
Klasyczna i elegancka czerń
2015.246
wybierz
Flaga 
Nowoczesna firma budowlana
2015.246
wybierz
Flaga 
Klasyczna czarna
2015.246
wybierz
Flaga 
Niebieska mozaika
2015.246
wybierz
Flaga 
Architektura biurowa
2015.246
wybierz
Flaga 
Nowe technologie
2015.246
wybierz
Flaga 
Klasyczna biała
2015.246
wybierz
Flaga 
Electronic
2020.284
wybierz
Flaga 
Pixel Perfect
2020.284
wybierz
Flaga 
Podziękowania dla gości - Pastelowe kwiaty
2019.79
wybierz
Flaga 
Podziękowania dla gości weselnych - kwiatowy raj
2019.79
wybierz
Flaga 
Good Music
2019.73
wybierz
Flaga 
Music Event
2019.73
wybierz

Wizytówki online – projekt i realizacja

 
Zastanawiasz się, czy projekt wizytówek i ich realizacja są potrzebne w Twojej strategii marketingowej? Mimo zmian, które zaszły w komunikacji pomiędzy klientami i przedsiębiorcami, wciąż pozostają one ważne w dziedzinie komunikacji biznesowej. Wizytówki tłoczone i te o prostej budowie wpływają na postrzeganie marki, budują jej rozpoznawalność i ułatwiają kontakt. Znajdziesz u nas propozycje dopasowane do Twoich potrzeb, spersonalizowane i odpowiednio trwałe. Dzięki temu skutecznie wykorzystasz je w swojej codziennej działalności.
 

Wizytówki online – nasza oferta

 
Oferujemy wizytówki online. W naszym asortymencie znajdziesz różnorodne propozycje: od pustych szablonów, które możesz dowolnie zaprojektować, przez gotowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnych marek (np. związanych z transportem, florystyką czy branżą budowlano-remontową), aż po już częściowo gotowe elementy, jak np. podziękowania dla gości weselnych, które wystarczy jedynie spersonalizować. Dzięki temu bez wysiłku znajdziesz produkt na miarę swoich potrzeb. Nie będziesz musiał samodzielnie tworzyć skomplikowanego projektu czy zajmować się grafiką. Wystarczy wybrać odpowiedni szablon, uzupełnić dane związane z personalizacją, przekazać nam zlecenie do realizacji i gotowe.
 
W naszym asortymencie znajdują się m.in. wizytówki dla:
 • firm budowlanych;
 • osób działających w branży prawniczej;
 • wizytówki dla podmiotów zajmujących się transportem drogowym, budownictwem;
 • cukierników i właścicieli kawiarni oraz restauracji;
 • osób oferujących usługi rękodzielnicze;
 • podmiotów z branży weselnej (fotografów, obsługi muzycznej, operatorów kamery);
 • mechaników samochodowych;
 • architektów,  architektów wnętrz i dekarzy, elektryków;
 • wizytówki dla programistów i informatyków.
 
Czym wyróżniają się projekty wizytówek online i wizytówki tłoczone, które możesz dowolnie spersonalizować? Są zróżnicowane, a jednocześnie zaprojektowane z myślą o skutecznym marketingu. Dbamy o odpowiedni dobór kolorów, które przyciągają uwagę, ale jednocześnie nie zaburzają estetyki konkretnej plakietki i nie wprowadzają chaosu. Przykładamy również uwagę do tego, aby treść wizytówki online była w pełni czytelna. To pozwala potencjalnemu klientowi szybko zidentyfikować markę, zapamiętać związane z nią dane i w razie potrzeby – sięgnąć po jej usługi.
 

Czym wyróżniają się nasze wizytówki online?

 
Oferujemy tanie wizytówki dwustronne. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na ich zakup nawet wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz swoją działalność i szukasz swojego miejsca na rynku. Nie musisz od razu inwestować kilkudziesięciu tysięcy w bilbordy czy reklamy w social mediach. Możesz postawić na skuteczną i tradycyjną komunikację z klientem. Dzięki dwustronnej wizytówce możesz skutecznie wyeksponować ważne dla Ciebie treści.
 
Druk wizytówek to nasza specjalność, dlatego dbamy o to, aby wyróżniały się one:
 • wysoką jakością wykonania – stosujemy druk cyfrowy, który pozwala na doskonałe odwzorowanie kształtów i kolorów. Wizytówka jest czytelna nawet z dużej odległości i na długo zachowuje pierwotny wygląd;
 • trwałością – używamy sztywnego papieru o gramaturze 300 g. Dzięki temu elementy nie ulegają nadmiernemu wyginaniu się. Zachowują formę i strukturę, a przy tym dobrze wyglądają włożone do portfela czy teczki z dokumentami;
 • korzystną ceną – sprzedajemy tanie wizytówki, które mają wysoką jakość wykonania;
 • estetyką wykonania – wizytówka stanowi często jeden z pierwszych elementów związanych z marką, z którymi klient ma styczność. W związku z tym dbamy o to, aby zapewnić Ci dobre pierwsze wrażenie;
 • spersonalizowanym charakterem – mamy gotowe projekty wizytówek, które spersonalizujesz, umieszczając na nich dowolny napis i puste szablony wizytówek, które możesz dowolnie zagospodarować (możesz wgrać np. gotowy projekt);
 • dopracowaniem – dbamy o wysoką jakość materiałów użytych do druku, precyzyjne zadrukowanie treści, a także powtarzalność wzorów.
 
Nasze nowoczesne wizytówki wyróżnia również sprawność ich przygotowania. W 24 godziny zrealizujemy zamówienie i zadbamy o szybką dostawę. Dzięki temu wkrótce będziesz mógł wykorzystać elementy w marketingu firmy.
 

Tanie wizytówki dwustronne: jakie rozmiary oferujemy?

 
Jakie rozmiary mają nasze wizytówki? Własny projekt pozwala stworzyć dokument zawierający informacje o Tobie i Twojej firmie na szablonach o następujących wymiarach:
 • 50 x 90 pionowe;
 • 55 x 85 pionowe;
 • 90 x 50 poziome;
 • 85 x 55 poziome.
 
Projektowanie wizytówki warto rozpocząć od zastanowienia się, jak ma ona wyglądać. Najlepiej w tym celu wyciąć prostokąty o wspomnianych wymiarach i sprawdzić, który Twoim zdaniem będzie najbardziej poręczny, dopasowany do konkretnej funkcji i estetyczny. W ten sposób wybierzesz rozmiar wizytówki online – bez konieczności wychodzenia z domu i osobistego odwiedzania sklepu. Z wybranej opcji, dopasowanej do swoich potrzeb, będziesz chętnie korzystał w swojej codziennej działalności.
 

Druk wizytówek: dlaczego warto skorzystać z naszych usług i wybrać wizytówki na zamówienie?

 
Druk wizytówek to nasza specjalność. Zapewniamy dostęp do wielu wzorów, kolorów i rozmiarów. Korzystamy z nowoczesnej technologii (druku cyfrowego), bezpiecznych tuszów i wysokiej jakości papieru. Realizujemy zamówienia w 24 godziny od ich złożenia. Dbamy o zabezpieczenie wizytówek na czas wysyłki, a także w razie potrzeby doradzamy klientom w kwestii wyboru najlepszej opcji. Zapewniamy również dostęp do intuicyjnego kreatora, w którym możesz stworzyć projekt odpowiadający w pełni Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Znajdują się w nim darmowe szablony wizytówek, z których możesz skorzystać.
 

Tanie wizytówki: dlaczego warto wybrać gotowe projekty?

 
Tanie wizytówki to takie, które nie wymagają projektu stworzonego przez grafika. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie. Nie musisz dodatkowo płacić za ich zaprojektowanie. Zrobisz to u nas samodzielnie, za pomocą prostego w obsłudze, intuicyjnego i obsługiwanego przez zwykłą przeglądarkę kreatora. Oferujemy darmowe szablony wizytówek, np. szablon dla firm budowlanych. Cała realizacja zajmie Ci zaledwie kilka minut. Kreator podpowie Ci, gdzie i jaką treść warto umieścić. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i środki, których wymagałoby projektowanie wizytówki online z grafikiem lub samodzielnie.
 

Nowoczesne wizytówki: dlaczego warto je wykorzystać w biznesie?

 
Druk wizytówek to tradycja sięgająca wielu lat wstecz. Czy dzisiaj tanie wizytówki również są potrzebne w biznesie? Czy wizytówki na zamówienie przynoszą przedsiębiorcom korzyści? Okazuje się, że tak. Robią dobre pierwsze wrażenie, ułatwiają kontakt, zwiększają rozpoznawalność marki. Pokazują również, że działasz w profesjonalny sposób. Przekazują zwięzłe informacje na temat Twojej firmy, dzięki którym klient szybko Cię odnajdzie, jeśli będzie chciał skorzystać z Twoich usług.
 
Jak stworzyć wizytówki? Projekt online, wybranie i uzupełnienie szczegółów, przekazanie zamówienia do realizacji i oczekiwanie na wysyłkę produktów to kroki, które powinieneś wykonać w związku z całym przedsięwzięciem. Wówczas otrzymasz nowoczesne wizytówki na miarę swoich potrzeb, a my zrealizujemy je z dbałością o detale.
 
Zachęcamy do współpracy.
 

FAQ

 

Tanie wizytówki: jaką treść umieścić na wizytówce?

 
Tanie wizytówki powinny zawierać takie informacje jak adres siedziby Twojej firmy, nazwa strony internetowej czy social mediów. Warto umieścić na nich też logo marki.
 

Jak krok po kroku zaprojektować nowoczesne i tanie wizytówki?

 
Aby zaprojektować nowoczesne wizytówki, wybierz szablon, uzupełnij treść i przekaż zamówienie do druku. Oferujemy darmowe szablony wizytówek, wśród których z pewnością znajdziesz idealną opcję dla siebie.
 

W jakich branżach warto mieć nowoczesne wizytówki dla klientów?

 
Wizytówki na zamówienie sprawdzają się praktycznie w każdej branży. Dużą popularnością cieszą się m.in. w usługach prawniczych, budowlanych, związanych z branżą weselną, informatyką czy marketingiem.
 

Czym są wizytówki tłoczone?

 
Wizytówki tłoczone to elementy, które zostały poddane tłoczeniu. Ten proces sprawia, że nowoczesne wizytówki zawierają wypukłe lub wklęsłe elementy.