Wiesz za ile możesz promować Swój biznes? Sprawdź >>
Ile kosztuje wydrukowanie plakatu?
porady
Mar 12, 2018
bcieszynska

Ile kosztuje wydruk plakatu?

W swojej pracy często spotykam się z pytaniem ile kosztuje wydruk plakatu?

Podanie cen plakatu jeśli nie ma dokładnie sprecyzowanych oczekiwań jest dość trudne. Dlaczego? Czy tak naprawdę trudno, powiedzieć ile kosztuje wydrukowanie plakatu?

Otóż, ceny wahają się od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych. Wielu z Was zastanawia się skąd wynika aż taka różnica? Mianowicie ceny druku uzależnione są od kilku czynników: nakładu plakatów, gramatury papieru, formatu oraz technologii druku. 

Jak zatem wybrać najbardziej opłacalną opcję wydruku plakatów?

Jeśli potrzebujecie niedużą ilość plakatów, zdecydujcie się na druk cyfrowy. Przy małych ilościach jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Zaletą tej technologii jest to, że daje możliwość druku plakatów już od jednej sztuki. Na Voogo.pl możecie wydrukować jedną sztuke plakatu A3 + za 9 zł. Tak jak wspominałam cena zależy także od ilości. Oczywiście im większy nakład, tym cena druku jest niższa. Przy ilości 500 szt. wydrukujecie plakaty tego samego formatu i tej samej gramatury już za 0,58 zł/szt. 
Tak niskie koszty druku plakatów, umożliwiają promowanie biznesu nawet najmniejszym firmom. Jeśli chcielibyście wiedzieć jak ceny druku plakatów  kształtują się przy innych nakładach zapraszamy TU
 

Projektowanie plakatów online, bez dodatkowych kosztów

Jeśli nie posiadacie własnego projektu graficznego, możecie samodzielnie stworzyć projekt w prostym kreatorze online. Macie możliwość projektowania plakatów online z gotowych szablonów bez dodatkowych kosztów.
Do Waszej dyspozycji mamy setki darmowych wzorów dla każdej branży. Wystarczy dodać własne logo, edytować dane adresowe i gotowe! 

Druk plakatów online, bez wychodzenia z domu

Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. Zamawiając druk plakatów online, zaoszczędzicie sporo czasu. Wydruk realizujemy w 4 dni robocze, od momentu zapłacenia i zaksięgowania płatności na naszym koncie. Wydrukowane plakaty wysyłamy pod wskazany przez Was adres. 

Najnowsze

Komentarze