Informujemy, że 24.06.2019 nie będziemy realizować wysyłek naszych produktów. Za utrudnienia przepraszamy.

Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

wymiary wizytówki
porady
wrz 30, 2015
Sylwia

Rozmiar wizytówki - czy to ważne?

Wizytówka jest dla wielu osób nieodłączną formą komunikacji między współpracownikami, partnerami biznesowymi, a także między klientem i firmą wykonującą usługę. To na niej widnieją cenne informacje kontaktowe. Nic więc dziwnego, że wyklarował się tradycyjny model, który stał się podstawowym wymiarem wizytówki i najczęściej spotykanym. Jednak jest coraz więcej projektów, które przełamują tradycję.

Tradycyjny wymiar wizytówek

Tradycyjne i jednocześnie najczęściej spotykany rozmiar wizytówki to 90x50 mm, czyli standardowy format oraz euro 85x55 mm. Są to wizytówki, które mieszczą się do tradycyjnych wizytowników. Są to wizytówki projektowane zarówno w poziomie jak i w pionie. Nie można jednak powiedzieć, że są nudne!

Wizytówki w tym formacie wyróżnia projekt, a także wykonanie – ciekawe efekty dodatkowe, takie jak wypukły druk, metaliczne akcenty, laminat matowy lub błyszczący czy papier, na którym wizytówka jest wydrukowana.

Nowoczesny wymiar wizytówki

Osoby, które podążają za nowościami z całą pewnością wybiorą niestandardowe formy wizytówek. Prostokątny kształt wizytówki odstawiamy zatem na bok i wybieramy zaokrąglone rogi (już niedługo w naszej ofercie, więc śledź nasze aktualności!), kwadratowy kształt albo jeszcze bardziej wymyślne romby.

Jedno jest pewne. Wybierając rodzaj wizytówki warto zwrócić uwagę na rodzaj wykonywanej pracy. Prawnikowi nie pasuje fikuśna wizytówka, natomiast opiekunka do dziecka może wybrać coś bardziej kolorowego.

A Ty jaką wybierasz wizytówkę?

W naszej ofercie dostępne są 4 rozmiary wizytówek:

  • poziom 90x50 mm i 85x55 mm
  • pion 50x90 mm i 55x85 mm.

Wystarczy, że wybierzesz orientację wizytówki z paska: Możesz wgrać swój projekt lub wybrać jeden z gotowych szablonów, a projektowanie ułatwi ci nasz prosty edytor online. 

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 718 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.