Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Przeczytaj czy warto zamawiać wizytówki z uszlachetnieniem?
Eleganckie wizytówki z lamiantem
porady
lip 31, 2017
bcieszynska

Eleganckie wizytówki z laminatem!

Większość z Was otrzymując wizytówki zwraca uwagę na walory estetyczne. Nie chodzi wyłącznie o projekt graficzny, bo to kwestia gustu a o jakość wykonania. Coraz częściej stosuje się różnego rodzaju uszlachetnienia druku. Dziś postaram się Wam przybliżyć czym ono jest, po co się go stosuje oraz przekonać do tego że warto z niego korzystać. 

Uszlachetnienie druku, czym jest i po co się go stosuje?

Uszlachetnienie druku jest procesem nanoszenia na wydrukowane wizytówki np. laminatu w celu zabezpieczenia i nadania trwałości powierzchni drukowanej. Dzięki temu wizytowka jest usztywniona i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Wizytówki mają zwiększoną odporność na promieniowanie UV i zawilgocenie. Nałożenie laminatu  wpływa również  na wygląd wizualny.

Jaka jest różnica między laminatem błyszczącym a matowym?


Wybór laminatu błyszczącego lub matowego, ma olbrzymi wpływ na efekt finalny wizytówek. Laminat błyszczący silnie odbija światło, dzięki czemu kolory stają się żywe i  nasycone, natomiast  laminat matowy nadaje eleganckiego stonowanego charakteru. Doskonale sprawdza się w wizytówkach klasycznych o minimalistycznej grafice.Czy warto stosować uszlachetnienie druku na wizytówce?

Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Ceny wizytówek z laminatem są  niewiele wyższe od standardowych. Koszt pokrycia folią matową lub błyszczącą to jedyne 5,90 zł za 100 szt. Wybór uszlachetnienia nie wpływa na czas realizacji, który wynosi standardowo 24 h.  Sami spróbujcie na pewno zobaczycie różnicę. Wybór dodatku dostępny jest w koszyku podczas składania zamówienia. 

Życzymy owocnego projektowania!                                                                             
                        
 

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 891 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.2 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.