Informujemy, że 24.06.2019 nie będziemy realizować wysyłek naszych produktów. Za utrudnienia przepraszamy.

Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Projekt graficzny wizytyówki
porady
cze 12, 2017
bcieszynska

Ile kosztuje projekt graficzny wizytówki?

Obecnie na rynku mamy do dyspozycji wiele narzędzi do projektowania wizytówek. Najbardziej popularne programy to photoshop, illustrator czy corel draw. Co zrobić jeśli nie dysponujemy żadnym lub nie wiemy w jaki sposób z nich korzystać? Większość firm w takim wypadku zleca realizację projektu graficznego na zewnątrz agencjom reklamowym lub bezpośrednio drukarniom. Zazwyczaj jest to płatna usługa. Koszt projektu uzależniony jest od stopnia skomplikowania oraz czasu jaki grafik poświęci na konkretny projekt. Ceny kształtują się od 30 zł do 150 zł.
Dla firm, które potrzebują niewielkie ilości wizytówek, koszt realizacji projektu graficznego w znacznym stopniu przewyższy koszt samego druku. Co zrobić, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów i zredukować cenę do minimum? Proponujemy skorzystać z kreatora online. Dzięki niemu zaprojektujecie wizytówkę za darmo, zapłacicie tylko za wydruk. Ile kosztuje druk wizytówek sprawdźcie  TU


Projektowanie wizytówek  - na co zwrócić uwagę?


Na całość projektu graficznego składa się kilka rzeczy, poczynając od czcionki, poprzez kolory i na grafice kończąc. Projektując wizytówkę, najważniejsze jest, by dobrze zagospodarować, niewielką przestrzeń. Odpowiednio rozmieszczone treści - aby były czytelne i przejrzyste. Najbardziej widocznym elementem na wizytówce powinno być logo. Kolejny tekst to imię i nazwisko oraz zajmowane stanowisko. Następnie: dane kontaktowe oraz adresowe. Przygotowując wizytówkę, jeszcze na etapie projektu należy zwrócić uwagę na dodawane elementy graficzne czy zdjęcia. Są to szczegóły, które - mogłoby się wydawać - nie mają większego znaczenia, jednak przykuwają uwagę.  

Jak zaprojektować wizytówkę w kreatorze online?


To bardzo, proste, zalogujcie się na stronie https://www.voogo.pl   a następnie:

1. Wybierzcie odpowiedni szablon wizytówki. 
2. Wybierzcie odpowiedni rozmiar oraz orientację wizytówki. 
3. Dostosujcie wybrany szablon wg własnych  potrzeb.
4. Zamówcie gotowy projekt. Czas realizacji wizytówki 24 h.
Więcej o tym jak zrobić projekt graficzny wizytówki  w 3 minuty, przeczytajcie TU.

 

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 718 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.