Przygotuj się na jeszcze lepszą jakość druku
Druk HP Indigo
aktualności
sty 22, 2019
bcieszynska

HP Indigo światowej jakości druk cyfrowy!

Miło nam poinformować, że długo wyczekiwane zmiany zawitały na Voogo. Podnosimy jakość oferowanych wydruków. Od teraz nie tylko wizytówki, ale również ulotki A5 i plakaty A3 będą drukowane na  HP Indigo. 

Czym jest druk HP Indigo?


Druk cyfrowy na maszynach HP Indigo w pełni symuluje druk offsetowy. Dzięki zastosowaniu tej technologii jesteśmy w stanie osiągnąć jakość offsetu, już od jednej sztuki  plakatu zleconego do druku. HP Indigo jest w stanie zadrukować pełną gamę papierów dedykowanych do offsetu. Drukujemy na arkuszach SRA3 i B2. Czym różni się druk cyfrowy od offsetowego? O tym pisaliśmy już w jednym z wcześniejszych wpisów, przeczytaj TU.

Jak zmiana druku na HP Indigo wpłynie na jakość oferowanych przez nas ulotek i plakatów?

Dzięki  technologi wydruku na HP Indigo możemy zaproponować Wam znakomite odwzorowanie kolorów oraz jakość porównywalną do druku offsetowego. Znakomite odwzorowanie barw możliwe jest dzięki szerokiej palecie kolorów (podstawy CMYK + light Magenta + light Cyan + light Black). Wydruk na profesjonalnych drukarkach HP Indigo zapewnia regularne, gładkie przejścia tonalne,  naturalne kolory skóry, ostre detale i wyraźne desenie. 

Zmiana technologii wydruku to nie wszystko. Wprowadziliśmy również grubszą gramaturę papieru. Obecnie ulotki i plakaty drukujemy na Experia Digi Silk 200g. Czym charakteryzuje się ten papier? Jest gładki i półmatowy. Również format plakatów uległ delikatnej zmianie. Plakaty A3+ zostały zastąpione standardowym formatem A3, 29,7x42 cm. Zadrukowana jest cała powierzchnia plakatu, bez białych jak do tej pory ramek na zewnętrznych krawędziach.      

Najnowsze

Komentarze