Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Koniecznie musisz zobaczyć >>
Kolor roku 2019
trendy
sty 11, 2019
bcieszynska

Pantone Living Coral - kolor roku 2019

Ciekawi jesteście jaki kolor będzie królował w roku 2019? Po mocnym Ultra Violecie, który w ubiegłym roku wzbudzał duże kontrowersje, nadszedł czas na łagodny odcień koralowy. Wybrany kolor jest mniej przytłaczający i spokojniejszy. Jest radosny i optymistyczny. Świetnie prezentuje się z kontrastowym turkusem oraz morskimi odcieniami. Z pewnością łatwiej będzie go można zastosować w modzie i we wnętrzach.Living Coral 16-1546 to odcień rafy koralowej i podwodnej natury. Jak podaje Pantone, kolor roku 2019 afirmuje życie i energię.


Skąd taki wybór?
Zdaniem ekspertów firmy, udział technologii i mediów społecznościowych obecnie w naszym życiu jest tak duży, że potrzebujemy więcej autentycznych doświadczeń, które ułatwiają bardziej intymne kontakty. Optymistyczny, towarzyski charakter, który wyróżnia kolor roku 2019, ma nam w tym pomóc.

Osobiście jestem zachwycona nowym kolorem. Mam nadzieję, że wam również przypadnie do gustu i  będziecie go wykorzystywać w swoich projektach wizytówek. Możecie także skorzystać z gotowych szablonów. Polecam Wam szablon wizytówki w zbliżonym kolorze “Kwiatowa namiętność” lub “Pink flash”

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 1320 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.2 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.