Koniecznie musisz zobaczyć >>
Kolor roku 2019
trendy
sty 11, 2019
bcieszynska

Pantone Living Coral - kolor roku 2019

Ciekawi jesteście jaki kolor będzie królował w roku 2019? Po mocnym Ultra Violecie, który w ubiegłym roku wzbudzał duże kontrowersje, nadszedł czas na łagodny odcień koralowy. Wybrany kolor jest mniej przytłaczający i spokojniejszy. Jest radosny i optymistyczny. Świetnie prezentuje się z kontrastowym turkusem oraz morskimi odcieniami. Z pewnością łatwiej będzie go można zastosować w modzie i we wnętrzach.Living Coral 16-1546 to odcień rafy koralowej i podwodnej natury. Jak podaje Pantone, kolor roku 2019 afirmuje życie i energię.


Skąd taki wybór?
Zdaniem ekspertów firmy, udział technologii i mediów społecznościowych obecnie w naszym życiu jest tak duży, że potrzebujemy więcej autentycznych doświadczeń, które ułatwiają bardziej intymne kontakty. Optymistyczny, towarzyski charakter, który wyróżnia kolor roku 2019, ma nam w tym pomóc.

Osobiście jestem zachwycona nowym kolorem. Mam nadzieję, że wam również przypadnie do gustu i  będziecie go wykorzystywać w swoich projektach wizytówek. Możecie także skorzystać z gotowych szablonów. Polecam Wam szablon wizytówki w zbliżonym kolorze “Kwiatowa namiętność” lub “Pink flash”

Najnowsze

Komentarze