Rodzaje wizytowników - wizytownik aluminiowy
trendy
lip 11, 2021
pwnek

Rodzaje wizytowników - wybierz najlepszy dla siebie

Pytając osobę prowadzącą własną działalność co najczęściej przydaje się w bezpośrednich kontaktach biznesowych z klientami czy partnerami biznesowymi większość odpowie – wizytówki. Gdzie przechowywać tak cenne karty? Wizytownik na biurko, obrotowy, kieszonkowy? Damski, męski, personalizowany… Wybierz  najlepszy dla siebie, spośród wielu dostępnych na rynku. Jakie masz opcje? Dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Wszystkie wizytówki w jednym miejscu

Liczne spotkania i wymiany kontaktów powodują, że stos otrzymanych wizytówek z czasem osiąga większe rozmiary. Ważne wtedy, by uporządkować je w taki sposób, by w razie potrzeby z łatwością odnaleźć konkretną kartę. Idealne rozwiązanie – zebrać wszystko w jednym miejscu. Zapewni to bezpieczeństwo wizytówek – zminimalizuje ryzyko zgubienia, jak i zniszczenia przez czynniki zewnętrzne (otarcia, blaknięcie, wilgoć). Z drugiej strony wizytowniki dają łatwy dostęp do kart przez swoją praktyczność, wprowadzają porządek.

Wizytownik na biurko

Rodzaje wizytowników

Wśród dostępnych na rynku wyróżnić można kilka rodzajów wizytowników – zgodnie z ich przeznaczeniem.
Stacjonarne, przeznaczone na biurko, mieszczące wewnątrz większą liczbę wizytówek – w formie wizytownika stojącego, zgrzewanego lub obrotowego. Zgrzewany ma formę książkowego „albumu”, gdzie bezpiecznie za folią możesz ułożyć wszystkie swoje karty i przechowywać na półce lub szafce. Stojący pozwala wyeksponować je bezpośrednio na blacie biurka zapewniając łatwy dostęp kart leżących/opartych na stojaku. Wizytownik obrotowy umożliwia nie tylko przechowanie otrzymanych kart, ale również łatwe dodawanie kolejnych bez burzenia porządku już wcześniej zamieszczonych.  Powyższe rodzaje są typem uniwersalnym, pasującym na każde biurko.

Wizytownik obrotowyWizytownik zgrzewany
Wizytownik stojący
Drugą kategorią są wizytowniki kieszonkowe. Są mniejsze, poręczne, korzysta się z nich podczas spotkań. Przez to, że są przypisane do posiadacza, mają formę bardziej personalizowaną i co ważne – przekładają się często na profesjonalny wizerunek przedsiębiorcy.  

Kreuj swój biznesowy wizerunek

Osobiste wizytowniki, towarzyszące nam podczas spotkań to jeden z ważniejszych atrybutów przedsiębiorcy. Niektórzy określają go rodzajem biznesowej galanterii – na podobieństwo portfela czy aktówki. Wybierając ten dla siebie, nie powinno się patrzeć jedynie na praktyczność.  Ma również zdobić, robić wrażenie. Zwróć więc uwagę na oryginalny design, możesz wybrać wizytownik z grawerem lub wizytownik skórzany. Warto zwrócić uwagę na minimalistyczne wizytowniki aluminiowe z laminatami. Rynek oferuje szeroki wybór materiałów, z których wykonują swoje produkty. Wybierz więc ten najlepiej pasujący do Ciebie. Zadbasz w ten sposób i o wizytówki,  i o profesjonalny wizerunek. Zapas profesjonalnych wizytówek również się przyda. Te możesz zamówić TUTAJ.  
Wizytownik skórzanyWizytownik aluminiowy


 

Najnowsze

Komentarze