Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Przygotuj się, to już 24 listopada. Sprawdź>>
Black Friday
trendy
lis 06, 2017
bcieszynska

Plakaty reklamowe - Black Friday!

Black Friday jest określany jako największy na świecie dzień wyprzedaży. Co roku pod koniec listopada sklepy odwiedza największa ilość konsumentów, którzy chcą skorzystać ze specjalnych ofert i zniżek. Ze względu na popularność tego zwyczaju, zaczął on pojawiać się w innych krajach, również w Polsce. 

Black Friday w Polsce

Czarny Piątek w Polsce, organizowany jest już od kilku lat i z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. To największy weekend zniżek, klienci  mogą  spodziewać się zakupów nawet o 50% taniej! Wypada zawsze po Święcie Dziękczynienia. Data ta jest ruchoma, co roku wypada inaczej. W tym roku będzie to 24 listopada. W sklepach promocje będą  trwały nie tylko przez jeden dzień, często nawet przez cały weekend. Część butików, z pewnością zdecyduje się na wydłużenie godzin otwarcia.

Plakaty z gotową grafiką Black Friday

Jeśli prowadzisz butik warto przygotować się do tego wydarzenia. Specjalnie na tę okazję  wprowadziliśmy plakaty z gotową grafiką. Wystarczy abyś wybrał szablon Sale Black Friday, Shop Black Friday lub Black Friday i dodał dane adresowe  butiku oraz rabat jaki możesz zaoferować swoim klientom i gotowe! 

Najnowsze

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 583 osoby. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.