Nasze marki:

odbitki online fotoobraz Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Darmowe szablony wizytówek dla lekarzy! Sprawdź >>
Wizytówki dla lekarzy
zawód
lis 20, 2017
bcieszynska

Wizytówki dla lekarzy - nasze propozycje!

Jesteś lekarzem, prowadzisz prywatny gabinet lekarski? Zobacz dzisiejszy wpis, w którym prezentujemy darmowe szablony wizytówek dla lekarzy każdej specjalizacji.

Wizytówki dla branży medycznej

Nie ważne czy jesteś pediatrą, kardiologiem czy alergologiem, każdemu lekarzowi który na co dzień ma kontakt z pacjentami przyda się osobista wizytówka. Pokaż, że jesteś mistrzem swojego fachu. Zdobądź jak największe grono pacjentów. Wizytówka, ułatwi Ci kontakt i sprawi, że pacjenci  z przyjemnością oddadzą zdrowie w Twoje ręce.
W natłoku codziennych obowiązków, nocnych dyżurów nie zawsze masz czas o nich pamiętać. Kończą Ci się wizytówki? Już dziś zacznij działać. Zobacz wzory wizytówek z symbolami słuchawek lekarskich lub grafiką echa serca. Wybierz odpowiedni szablon i spersonalizuj jego treść. My wydrukujemy je w 24h. 

Szablon wizytówki “Kardio”Szablon wizytówki  “Doktor”Szablon wizytówki “Lekarz rodzinny”Szablon wizytówki “Moja apteka”Szablon wizytówki “Farmacja”Szablon wizytówki “Lekarski”Szablon wizytówki “Medyczny chaos”Szablon wizytówki “Pierwsza pomoc”Szablon wizytówki " Twój lekarz"Szablon wizytówki “Kardiologia”
 

Najnowsze

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 329 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.5 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.