TERMINY REALIZACJI:

Wizytówki: 24 godziny
Kalendarze: 1-2 dni robocze
Kubki: 3-4 dni robocze
Ulotki: 1-2 dni robocze
Plakaty: 3-4 dni robocze
dostawa Po zapisaniu do Klubu Przedsiębiorcy
wysyłka gratis!
SPRAWDŹ
Szczegóły
Sprawdź>>
Wizytówki dla Twojej firmy
porady
gru 06, 2018
bcieszynska

Jak samodzielnie zrobić wizytówki dla swojej firmy? (+odbierz rabat)

Oczywistym jest, że wizytówki są niezbędnym elementem każdego biznesu.  
Ale czy każda kobieta prowadząca własną działalność, może pochwalić się profesjonalnymi wizytówkami? Niestety, wiele kobiet aktywnych zawodowo a przy tym wychowujących dzieci w natłoku obowiązków zapomina lub po prostu nie znajduje czasu aby zadbać o profesjonalny wizerunek swojej firmy. Jeśli jesteś jedną z tych kobiet, które nie mają  jeszcze wizytówek, nie martw się. Jest nam bardzo miło, że tu trafiłaś, bo znamy prosty sposób, aby to naprawić. Dzięki naszemu kreatorowi online zaprojektujesz je bez pomocy grafika z domu.         

Jak samodzielnie i szybko zrobić wizytówki dla swojej firmy?

O tym, podpowiadamy w artykule który powstał z myślą o Tobie. Przedsiębiorczej, aktywnej kobiecie i zaradnej mamie. Zapraszam Cię do lektury, którą przygotowaliśmy we współpracy z  naszym partnerem portalem Mamopracj.pl  Link  do wpisu znajdziesz TU
 

Mamy dla Ciebie jeszcze coś, KOD RABATOWY na wizytówki. Pakiet 500 szt. za jedyne 32 zł .
Kod ważny jest do 31 grudnia 20018 r.


W Voogo wierzymy, że dasz radę i sama zaprojektujesz efektowne wizytówki  które zachwycą Twoich klientów. Pamiętaj! Nie ważne czy jesteś kosmetyczką, krawcową czy też księgową. Jeśli poważnie i z sercem podchodzisz do swojego biznesu i chcesz zyskać nowych klientów i zbuować swój wizerunek zainwestuj  w profesjonalne wizytówki. Zobacz gotowe szablony przygotowane z myślą o Tobie. 

WYBIERZ SZABLON WIZYTÓWKI 

 

Najnowsze

Komentarze