Nie masz pomysłu na gadżet firmowy? Sprawdź>>
Kubki firmowe
aktualności
gru 04, 2018
bcieszynska

Kubki firmowe na 5 sposobów!

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Do oferty wprowadziliśmy kubki firmowe. Do wyboru są dwa wzory: kubek standardowy oraz latte.
Oprócz kształtu kubki różnią się wielkością oraz pojemnością. Kubek standard ma 9,5 cm wysokości oraz 330 ml, kubek latte jest natomiast większy ma 10,2 cm wysokości oraz 350 ml pojemności. Kubki firmowe wykonane są z ceramiki, którą można myć w zmywarce.

Mamy dla Was pięć inspiracji, jak wykorzystać nasze kubki firmowe.


Kubki reklamowe z nadrukiem

Jak wyróżnić swój produkt i sprawić by był oryginalny i rozpoznawalny? Odpowiedź jest prosta - kubki reklamowe . Targi branżowe, eventy firmowe, biuro, gabinet dyrektora, wszędzie tam znajdziesz kubki z logo firmy. Kubki reklamowe z nadrukiem mogą pomóc w wspieraniu działań marketingowych każdej firmy. Od nich może rozpocząć się owocna współpraca.


Kubki z tekstem 

A może kubek z tekstem lub hasłem motywacyjnym. Takie śmieszne kubki z napisami mogą być doskonałym prezentem na imieniny dla koleżanki z pracy czy Twojego szefa :)


Kubki z świąteczną grafiką 

Zastanawiasz się jaki prezent podarować swoim pracownikom czy kontrahentom na święta? 
Zamów kubek z gotową grafiką. Do wyboru masz 10 gotowych świątecznych wzorów. Wystarczy wybrać odpowiedni model kubka i zamówić.
 


Kubek ze zdjęciem

Chcesz zaskoczyć swoich bliskich? Wykorzystaj do tego celu kubek. Dodaj wybrane wspólne zdjęcie i gotowe. Prawda, że fajny pomysł na  świąteczny prezent pod choinkę?


 

Najnowsze

Komentarze