Kubki Świąteczny ostrokrzew

od 22,90zł sprawdź cennik
Szablon Świąteczny ostrokrzew
Szablon Świąteczny ostrokrzew
Czas realizacji: 2 dni robocze + dostawa
4.9 (20)

Kubek z motywem świątecznego ostrokrzewu

Kubek w ostrokrzew świąteczny prezentuje się wyjątkowo dzięki zielonym gałązkom dekoracyjnie rozmieszczonymi na całej powierzchni. Dzięki temu kubek z motywem świątecznego ostrokrzewu trafia w wyrafinowane gusta i jest znakomitym pomysłem na prezent. Jeśli szukasz rozwiązania niedrogiego, praktycznego, a jednocześnie zawierającego osobisty akcent, nasz kubek z motywem świątecznego ostrokrzewu, może być prawdziwą okazją.

Szukając prezentu na Mikołajki, wigilię firmową, czy na świąteczne spotkanie z rodziną nie mogłeś lepiej trafić. Kubkiem z ostrokrzewem, który stanowi świąteczny, elegancki motyw, sprawisz radość każdemu. W zależności od zainteresowań osoby, dla której prezent jest przeznaczony, wybierz kubek z motywem świątecznym i napisem. Łatwo i przyjemnie wykreujesz ciekawe hasło, a co więcej możesz spersonalizować prezent, dodając osobiste akcenty np. wspólne zdjęcie.

Ładny kubek w ostrokrzew świąteczny

Kubek z motywem ostrokrzewu świątecznego dla siostry, mamy, bratowej czy koleżanki z pracy to trafiony prezent o walorach praktycznych. Wyobraź sobie tylko, ile radości sprawić może kubek w ostrokrzew świąteczny pełen gorącej czekolady, herbaty lub kawy z waszym wspólnym zdjęciem w zimowy wieczór. Poręczny kubek z wygodnym uszkiem o dużej pojemności z ładnym nadrukiem przyda się każdemu. Sprezentuj swoim bliskim rzecz, której naprawdę potrzebują! Kubek z motywem świątecznego ostrokrzewu ma w sobie to coś – wykorzystaj możliwość zaprojektowania unikatowej grafiki i łap szansę na trafiony prezent świąteczny!

Każdy kubek w ostrokrzew świąteczny, który zamówisz na voogo.pl, może być inny dzięki kreatorowi grafiki. Wybierz kubek standard lub latte i zaprojektuj jedyny w swoim rodzaju nadruk na kubek. W ostrokrzew świąteczny możesz wpleść napis, serduszko lub imię. Jeśli potrzebujesz więcej nietuzinkowych pomysłów, rzuć okiem na inne motywy świąteczne, przygotowane specjalnie z myślą o prezentach na Mikołajki oraz pod choinkę dla dzieci i dorosłych.

Polecane kubki

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje zrobienie kubka z nadrukiem?

Koszt kubka z nadrukiem przy zamówieniu od 1 szt. wynosi 22,90 zł. Przy zamówieniach hurtowych (od 10 sztuk) przyznajemy dedykowane rabaty!

Jak zrobić nadruk na kubku?

Aby wykonać nadruk na kubku, należy w dziecinnie prostym kreatorze online zamieścić swój projekt nadruku, lub tam go zaprojektować. Następnie wystarczy już tylko złożyć zamówienie!

Czy kubki z nadrukiem można myc w zmywarce?

W przypadku kubków z drukarni internetowej Voogo, nie zalecamy mycia ich w zmywarce.