KALENDARZE

Kalendarze

Kolorystyka

Format

Wyświetl

Ilość elementów

Pusty szablon
2000.346
wybierz
Kalendarz fotograficzny
Fotograficzny
2010.254
wybierz
Nowoczesne
2011.9
wybierz
Klasyczny
2012.346
wybierz
Na każdą okazję
2012.346
wybierz
Ślubny
2013.6
wybierz
Noworodkowy - niebieski
2014.34
wybierz
Pamiątkowe
2015.345
wybierz
Klasyczny czarny
2016.346
wybierz
Sportowy
2018.345
wybierz
Na prezent
2016.9
wybierz
Firmowy
2017.345
wybierz

Kalendarz ścienny z logo firmy – do pełnej personalizacji

 
Kalendarz ścienny to jeden z najpopularniejszych akcesoriów marketingowych. Sięgają po niego podmioty publiczne i prywatne. Na ścianach w firmie wieszają go m.in. budowlańcy, kosmetolodzy, lekarze, a nawet urzędnicy. W naszej ofercie znajdziesz kalendarze w różnych wersjach, z możliwością pełnej personalizacji. Dzięki temu stworzysz produkt, który będzie dopasowany do Twojej działalności i stanie się doskonałym nośnikiem informacji na jej temat.
 

Kalendarz reklamowy – nasz asortyment

 
Każdy kalendarz ścienny z logo firmy stanowi praktyczny produkt, który warto mieć w swojej firmie. W naszym asortymencie znajdziesz modele w różnych wersjach stylistycznych i kolorystycznych. Dzięki temu dopasujesz konkretny produkt do kolorów przewodnich swojej działalności lub do wnętrza, w którym zamierzasz powiesić kalendarz.
 
Oferujemy kalendarz dla firm w różnych stylach, w tym m.in. kalendarze w morskim stylu czy stworzony z myślą o śródziemnomorskim klimacie. Drukujemy i sprzedajemy również modele nawiązujące typowo do działalności przedsiębiorczej: np. kalendarz firmowy. Jeśli żadna z gotowych opcji Ci się nie spodoba, możesz skorzystać z pustego szablonu i dowolnie go uzupełnić.
 
Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, w trakcie personalizacji, w kreatorze, w którym projektuje się kalendarz ścienny z logo firmy, uzupełnisz niezbędne dane (tekst i grafikę).
 

Czym wyróżniają się oferowane kalendarze?

 
Każdy kalendarz firmowy jest:
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów – produkujemy kalendarze z grubego papieru, przy użyciu trwałego, wyraźnego i w pełni czytelnego druku cyfrowego;
  • dopracowany – dbamy o wyraźne odwzorowanie kolorów, konturów oraz grafik przekazanych nam do realizacji;
  • powtarzalny – jeśli zamówisz kalendarz ścienny z logo firmy w większej ilości, każdy produkt będzie identyczny;
  • personalizowany – na kalendarze możesz nanieść dowolną grafikę czy tekst (np. nawiązujący do Twojej firmy: adres, strona internetowa, najważniejsze informacje dotyczące działalności);
  • wygodny w użytkowaniu – dbamy o to, aby poszczególne modele były w pełni czytelne (rozmiar A3 jest w tym wypadku optymalny) oraz łatwe do zawieszenia na ścianie (stosujemy stabilną konstrukcję).
 
Kalendarz firmowy, zaprojektowany w naszym kreatorze, może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Co więcej, nie musisz czekać do początku nowego roku, aby go stworzyć. Możesz wybrać kalendarz, który będzie rozpoczynał się np. w sierpniu, październiku czy innym dowolnym miesiącu.
 

Dlaczego warto wykorzystać kalendarze firmowe w marketingu?

 
Kalendarze są skutecznymi narzędziami marketingowymi. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nie pełnią tylko funkcji reklamowej. Mają także praktyczny charakter w innych aspektach: pozwalają zorientować się w tym, jaki jest dzień, czyje są imieniny czy na jaki dzień tygodnia przypada konkretna data. Często spogląda się na nie mimowolnie. Jeśli obok treści kalendarzowych będzie widniało Twojego logo, potencjalni klienci będą zaznajamiać się z marką, która przy okazji zapadnie im w pamięć.
 
Kalendarz ścienny z logo firmy będzie towarzyszył potencjalnym klientom czy pracownikom przez cały rok i na co dzień. W związku z tym Twoja marka też zostanie wpleciona w ich codzienność. Produkt pozwoli Ci również podtrzymać pozytywne relacje z klientami czy kontrahentami. Kalendarz ścienny nie musi wisieć tylko w firmie: może być również prezentem dla tych, z którymi współpracujesz. Jeśli ich nim obdarujesz, pozytywnie wpłyniesz na swój wizerunek i na Wasze relacje.
 
Dowolnie spersonalizowane kalendarze mogą być skutecznym nośnikiem reklamy. Będą promować Twoją firmę w jej siedzibie, ale także w domach czy firmach tych, którzy je otrzymają. Dzięki temu dotrzesz do jeszcze większej liczby klientów, a inwestycja w kalendarz po prostu się opłaci.
 

W jakich branżach warto stosować kalendarze o charakterze reklamowym?

 
Kalendarz ścienny z logo firmy to doskonała forma reklamy dla podmiotów działających w różnych branżach. Często po kalendarz reklamowy sięgają m.in. przedstawiciele handlowi, firmy zajmujące się produkcją (żywności, kosmetyków, mebli), ale także usługodawcy (fryzjerzy, makijażyści i inni). W każdym wypadku jest to sposób na dopracowany i skuteczny marketing dopasowany do potrzeb klientów.
 
Coraz częściej kalendarze wykorzystują również fotografowie. Obdarowują oni nimi swoich klientów, umieszczając wykonane zdjęcia na poszczególnych stronach kalendarza. Skąd taka popularność? Kalendarze, np. kalendarz subtelnie o miłości, to miły upominek, który buduje pozytywne relacje na linii przedsiębiorca-klient i zachęca do ponownego skorzystania z konkretnych usług w przyszłości.
 
Kalendarz ścienny możesz wykorzystać również do celów prywatnych. Może stanowić prezent dla Twoich bliskich (np. rodziców, dziadków, ukochanej osoby). Będzie każdego dnia przypominał o pięknych chwilach.
 

Jak zaprojektować kalendarz ścienny?

 
Jak zaprojektować kalendarz ścienny? Jaką treść powinny zawierać kalendarze o charakterze reklamowym? W naszej ofercie znajdziesz gotowe szablony, np. klasyczny kalendarz, dzięki którym stworzenie idealnego produktu będzie bardzo proste. Przygotuj zdjęcia, które chcesz umieścić na wybranym przez siebie modelu.
 
Następnie wybierz interesującą Cię opcję w kreatorze (kalendarz z logo firmy stworzysz, dodając grafikę logo w wybranym przez siebie miejscu) i uzupełnij ją zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz dodawać zdjęcia, napisy, edytować ustawienia kalendarium i wiele innych. Jeśli chodzi o dobór grafik, możesz postawić np. na zdjęcia swoich realizacji, sprzedawanych produktów czy grafiki nawiązujące do działalności firmy.
 
Kalendarz firmowy powinien być przede wszystkim czytelny. Zadbaj o to, aby kolory były widoczne, a grafiki pasowały do całej stylistyki. Wówczas kalendarz ścienny będzie się dobrze prezentował i faktycznie będzie wisiał na ścianie, a nie zostanie schowany do szafy.
 
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami, które oferujemy. W asortymencie znajdziesz m.in. wizytówki, kubki oraz wiele innych personalizowanych akcesoriów.
 

FAQ

 

Kalendarz ścienny: ile trwa realizacja produktu?

 
Kalendarz ścienny powstaje w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Produkt wysyłamy natychmiast po jego wyprodukowaniu.
 

Wybrać kalendarz firmowy z miejscem na dopiski czy bez niego?

 
Kalendarz firmowy dla firm czy kalendarz dla bliskiej osoby warto dobrać do indywidualnych potrzeb. Jeśli w Twojej firmie zaznaczasz daty w kalendarzu lub wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, to robi, uwzględnij miejsce na dopiski, wybierając w tym celu odpowiedni szablon.