Informujemy, że 24.06.2019 nie będziemy realizować wysyłek naszych produktów. Za utrudnienia przepraszamy.

Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

karty rabatowe szablony
porady
gru 17, 2015
Sylwia

Zaprojektuj kartę rabatową dla swoich klientów!

Karty rabatowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów wielu branż. Rozdają je zarówno duże firmy, jak i małe, lokalne przedsiębiorstwa. Co w nich jest tak szczególnego, że chętnie się do po nie sięga?

Wzbudzają zaufanie i lojalność klienta do firmy. Zwiększają zaangażowanie, a także są formą nagrody – po zrealizowaniu założeń, klient otrzymuje darmową wizytę, produkt, albo zniżkę na usługę. Warto więc sięgnąć po tego rodzaju upominki dla swoich stałych klientów, albo dla nowych, właśnie po to, aby w przyszłości mieli po co wrócić.

Najbardziej lubiane są te karty, gdzie dostaniemy coś gratis, np. po zebraniu kilku pieczątek, kolejna wizyta jest bezpłatna. Taką formę wybierają najczęściej branża fryzjerska, kosmetyczna, medyczna czy nawet mechaniczna. Są też karty zniżkowe, które obniżają ceną zakupu produktu lub usługi. Tutaj można dać taką kartę przed pierwszymi zakupami, aby zachęcić do wizyty w nowym sklepie.

A Wy jakie macie pomysły na karty rabatowe dla swoich klientów? U nas możecie zaprojektować je w pustym szablonie, albo wybrać gotowy wzór. Zachęcamy do takiej współpracy ze swoimi klientami, a na pewno zaowocuje! Zwłaszcza, że mamy teraz świąteczn-noworoczny czas, kiedy to wiele firm oferuje właśnie prezent w formie karty podarunkowo – rabatowej.

karta rabatowa

szablon wizytówki

karta rabatowa

szablon wizytówki

szablon wizytówki

karta rabatowa

karta stałego klienta

karta stałego klienta

karta stałego klienta wizytówka

szablon wizytówki

szablon wizytówki

szablon wizytówki

szablon wizytówki

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 718 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.