TERMINY REALIZACJI:

Wizytówki: 24 godziny
Kalendarze: 1-2 dni robocze
Kubki: 3-4 dni robocze
Ulotki: 1-2 dni robocze
Plakaty: 3-4 dni robocze
dostawa Po zapisaniu do Klubu Przedsiębiorcy
wysyłka gratis!
SPRAWDŹ
Szczegóły
Wydruki reklamowe
Wydrukuj reklamę swojego biznesu na Black Week na Voogo
porady
lis 08, 2022
Michał

Jak zareklamować firmę na Black Friday?

Listopad to miesiąc, w którym wszyscy zaczynają odliczać czas do świąt. Czekamy na tę szczególną aurę, mikołajkowe szaleństwo zakupowe, prezenty... Ale zanim wprowadzisz swój biznes w bożonarodzeniowy klimat i zaproponujesz klientom świąteczną ofertę, pomyśl o specjalnej kampanii z okazji BLACK FRIDAY.  

O czym warto pamiętać przed Czarnym Piątkiem? Jak dobrze przygotować swój biznes na globalne święto wyprzedaży? I jak Voogo może Ci pomóc w reklamie Twoich usług i ofert specjalnych z okazji Black Friday? Przeczytaj poniższy artykuł! 
 
  1. Black Friday – kiedy wypada w 2022 i na czym polega?
  2. Dlaczego warto reklamować swój biznes na Black Friday?
  3. Kiedy rozpocząć kampanię reklamową na Black Friday w 2022?
  4. Dobra reklama na Black Friday - jak?
  5. Najlepsze szablony ulotek i plakatów na Black Friday
  6. Black Friday z Voogo
 
 
 
Black Week Voogo

 

Black Friday – kiedy wypada w 2022 i na czym polega?  

Choć każdy piątek wprawia nas w euforię (weekend!), to jest jeden piątek, na który konsumenci czekają najbardziej. Black Friday znany w Polsce jako Czarny Piątek, to światowe święto wyprzedaży wypadające w tym roku 25 listopada.  

Dlaczego Czarny Piątek jest aż tak wyjątkowy? To specjalny dzień, w którym biznesy oferują swoje produkty i usługi w obniżonych cenach, często najniższych w ciągu całego roku.  

Black Friday wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie do dzisiaj jest umownym początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Obecnie trend wielkich obniżek ogarnął jednak już cały świat i spotyka się go wszędzie, w każdej możliwej branży. Marki prześcigają się w reklamie – gdzie najtaniej, gdzie najlepiej, gdzie klient dostanie najwięcej. Ale czy warto? 
 
 

Dlaczego warto reklamować swój biznes na Black Friday?

Powołując się na Forbes, Black Friday jest najbardziej dochodowym czasem dla sprzedawców. Tego dnia, od wielu lat zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów! Bez wątpienia świadczy to o słuszności reklamowania swoich biznesów z tej okazji. Co jednak najważniejsze i najbardziej istotne dla Ciebie jako właściciela firmy - dzięki dobrze przeprowadzonej kampanii reklamowej na Black Friday sprzedaż w Twoim biznesie może wzrosnąć nawet kilkukrotnie.  

Ale Czarny Piątek to nie tylko świetny wynik sprzedażowy. Reklama własnej marki na Black Friday to dobra okazja, by pozycjonować firmę jako otwartą na klienta, wychodzącą naprzeciw jego oczekiwaniom, będącą w trendach. Dobrze więc wykorzystać tę okazję i pokazać swój biznes z nowoczesnej strony. 

 
Zaserwuj promocję na Black Friday z Voogo


Kiedy rozpocząć kampanię reklamową na Black Friday w 2022?

Czarny piątek to tak właściwie finał dobrze zaplanowanej komunikacji o wielkim święcie wyprzedaży - nie tylko w sieci. Jak zrobić to dobrze? Wykorzystując do tego drukowane materiały reklamowe Voogo. Ulotki, plakaty, karty informujące o specjalnych zniżkach spełnią kluczową rolę w promocji Twojej firmy tego dnia. A dobrze przygotowane, zaskakujące i przyciągające wzrok, wykonają za Ciebie lwią część pracy marketingowej. Kiedy najlepiej rozpocząć kampanię reklamową na Black Friday? Niezwykle ważne jest, by o specjalnych ofertach Twoi klienci byli informowani już kilka dni, a nawet cały tydzień wcześniej. Nie zdradzaj jednak od razu wszystkich szczegółów. Buduj stopniowo napięcie i powoli odsłaniaj kolejne karty tajemniczej oferty. W ten sposób zaintrygowany klient będzie z niecierpliwością czekał na wielki dzień, wisienkę na torcie. 


Dobra reklama na Black Friday - jak?

Najskuteczniej z Voogo! W naszym edytorze w łatwy i szybki sposób przygotujesz spersonalizowany projekt graficzny ulotek, plakatów czy karnetów na Black Friday. Możesz to zrobić wykorzystując gotowe szablony Voogo (i dostosowując je do siebie) lub wgrać własny projekt, który wydrukujemy zachowując najlepszą jakość. Drukowane materiały Voogo warto wykorzystać do pierwszej komunikacji Czarnego Piątku. Dobrym rozwiązaniem będą jednak działania wielokanałowe – z dodatkową kampanią w mediach społecznościowych czy na stronie www. Z pewnością przyniesie to duże korzyści i wpłynie pozytywnie na wyniki sprzedażowe Twojego biznesu. 


Najlepsze szablony ulotek i plakatów na Black Friday

Na Voogo znajdziesz szablony materiałów reklamowych dedykowane wyprzedażom na Black Friday. Jednak tak właściwie możesz wykorzystać do tego każdy szablon Voogo, który wpadnie Ci w oko. Mocą napędową Voogo jest MOC PERSONALIZACJI, którą umożliwia intuicyjny edytor szablonów. Właśnie z jego pomocą każdy jeden szablon dostosujesz maksymalnie do siebie, swojej firmy i konkretnej okazji. 

Sprawdź jakie szablony Voogo polecamy na Black Friday! 


BLACK FRIDAY

Szablon Black FridaySALE BLACK FRIDAY

Szablon Sale Black Friday
 

Black Friday z Voogo


To nie tylko dedykowane szablony materiałów reklamowych, które wykorzystasz do promocji swojego biznesu. To także specjalna oferta promocyjna na Twoje zamówienie. Ulotki, plakaty i wizytówki reklamowe na Black Friday zamówisz u nas ze specjalnym rabatem. Sprawdź, która oferta Voogo będzie dla Ciebie najlepsza.

Oferta rabatowa Voogo

Najnowsze

Komentarze