Jaki format ulotki wybrać?
porady
cze 07, 2024
Michał
Jaki format ulotki wybrać?
Jeśli szukasz skutecznego sposobu na reklamę swoich produktów lub usług, wykorzystaj potencjał ulotek. Dzięki nim nie tylko poinformujesz odbiorców o aktualnych promocjach, ale i zaistniejesz w świadomości tych, którzy jeszcze nie robili u Ciebie zakupów. Jaki format ulotki najlepiej wybrać? Dziś wyczerpująco odpowiemy na to pytanie.

Ulotka, która mieści się w dłoni… i w torebce

Jak własnoręcznie zaprojektować wizytówkę?
porady
cze 07, 2024
Michał
Jak własnoręcznie zaprojektować wizytówkę?
O tym, czy klient zostanie lojalny wobec marki, decydują szczegóły. To w nich tkwi przysłowiowy diabeł, dlatego na każdym kroku warto dbać o to, by Twoja firma wykazywała profesjonalne podejście do odbiorcy. Jednym z elementów strategii marketingowej jest wizytówka. Jak ją zaprojektować samodzielnie i cieszyć się perfekcyjnym rezultatem?

Wizytówki online – trend wśród przedsiębiorców

Jak zaprojektować wizytówkę
porady
Mar 27, 2024
Michał
Jak zaprojektować wizytówkę? Poradnik dla laika
Można śmiało stwierdzić, że to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych i obowiązkowy element reklamy każdego przedsiębiorcy. Jak projektować wizytówki, aby spełniały swoją funkcję? Oto kompletny poradnik dla laika.

Zaprojektuj pierwsze wrażenie

aktualności
Mar 27, 2024
Michał
​Jaki papier dla wizytówki wybrać? Kompleksowy poradnik
Projekt wizytówki generuje mnóstwo pytań, szczególnie wśród początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Dziś weźmiemy pod lupę papier wizytówkowy.

Czy rodzaj papieru ma znaczenie?

Przedsiębiorcy, którym po raz pierwszy przyjdzie uczestniczyć w procesie projektowym, największą uwagę zwracają na wygląd i poprawność danych na wizytówce. Słusznie – to najważniejsze aspekty, które trzeba dokładnie sprecyzować, aby całość spełniała swoją funkcję. Jednak jest jeszcze wiele innych kwestii, które trzeba wziąć pod uwagę. Papier jest jedną z nich.
aktualności
Mar 27, 2024
Michał
Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu logo?
Dowiedz się, jak projektować logo, by pomogło Ci szybciej rozwinąć Twój biznes.

Centralny punkt reklamy Twojej marki

Zanim przystąpisz do pracy nad swoim logo, musisz dokładnie przemyśleć wiele aspektów. To symbol, który będzie centralnym punktem reklamy. Ozdobisz nim wizytówki czy ulotki reklamowe, wykorzystasz w firmowych materiałach oraz prezentacjach. Logo jest nieodłącznym elementem marki, dlatego przy jego projekcie należy się trzymać kilku ważnych zasad.

mała firma
porady
Mar 04, 2024
Michał
6 pomysłów na marketing w małej firmie
Marketing małej firmy również może być skuteczny – trzeba tylko wiedzieć, po jakie narzędzia sięgnąć. Poznaj nasze pomysły.

Recenzje – nieś dobrą opinię

Jeśli Twój biznes bazuje na sprzedaży produktów lub usług online, musisz zadbać o pozytywny wizerunek w sieci. Co może być lepszym magnesem niż opinie zadowolonych klientów? Skuteczny marketing to taki, który sprzedaje. Jeśli skupisz się na publikowaniu recenzji, masz duże szanse przebić się z ofertą wśród konkurentów.

Kategorie