Zobacz garsć inspiracji >>
Wizytówki dla dentysty
trendy
Mar 05, 2018
bcieszynska

Kreatywne wizytówki dla dentystów!

Jak ważne są wizytówki dla dentystów i osób, które prowadzą własny gabinet stomatologiczny nie trzeba nikogo przekonywać. Ciekawa jestem, ilu z Was spotkało się z nietypowymi wizytówkami, które Was naprawdę zaskoczyły? 

Najciekawsze projekty kreatywnych wizytówek dla stomatologów 

W dzisiejszym wpisie pokażemy Wam, że również w branży stomatologicznej można pozwolić sobie na mega kreatywność. Obejrzyjcie inspirujące projekty wizytówek dla dentystów i lekarzy stomatologów. Z pewnością właściciela tak oryginalnej wizytówki dentystycznej zapamiętacie na dłużej.  

Wizytówka z próchnicą. Wystarczy przesunąć i pokaże się numer telefonu do stomatologa.
Z taką wizytówką żadna próchnica nie ma szans.Kwadratowa wizytówka z wymowną grafiką. Wizytówka z ubytkiem.Wizytówka z tłoczoną szczęką. 
Zapomniałeś nici dentystycznych? Wizytówka zawsze pod ręką.
Klasyczne wizytówki z gotowego szablonuA może jesteście tradycjonalistami? Jeżeli tak, to świetną alternatywą dla kreatywnych wizytówek z branży stomatologicznej będą klasyczne wizytówki. Można na nich umieścić nie tylko dane kontaktowe gabinetu, ale również informację na temat najbliższej wizyty pacjenta. Doskonały i praktyczny sposób szczególnie dla tych zapominalskich pacjentów, prawda?
Koniecznie sprawdźcie klasyczne wzory wizytówki dla dentystów. 
 

Najnowsze

Komentarze