Informujemy, że 24.06.2019 nie będziemy realizować wysyłek naszych produktów. Za utrudnienia przepraszamy.

Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Projektujesz plakat, przeczytaj krótki poradnik
Plakaty do salonu kosmetycznego
porady
cze 18, 2018
bcieszynska

Jak powinien wyglądać plakat salonu kosmetycznego?

Okres wakacyjny to czas, kiedy kobiety pragną szczególnie pięknie wyglądać i czuć się zadbane. Wesela, imprezy, uroczystości to doskonały moment na pozyskanie nowych klientów. Prowadzisz salon kosmetyczny? Pomyśl o promocji. Przygotuj plakaty reklamowe promujące Twoje usługi. W dzisiejszym wpisie kilka drobnych porad, dowiedz się jak w kilku krokach stworzyć plakat do salonu kosmetycznego

Jak zaprojektować plakat do salonu kosmetycznego? 

Plakat reklamowy powinien przyciągać uwagę, być estetyczny i czytelny. Główną rolę odgrywa atrakcyjna grafika. Mówi się, że połowa sukcesu, to dobre zdjecie. Zadbaj by było atrakcyjne i wysokiej jakości, a rozdzielczość pozwalająca uzyskać wyraźny wydruk. Pomyśl również o informacjach, które mogą zachęcić do skorzystania z Twoich usług. Możesz zaproponować rabat na wybraną usługę. Projektując plakat zwróć uwagę, aby ważne informacje wyróżnić większą czcionką lub innym kolorem. Uważaj jednak, aby nie przesadzić z ilością różnych fontów. 

Plakat do salonu kosmetycznego ze zdjęciem lub grafiką  

Zachęć swoje klientki, atrakcyjnym wnętrzem salonu. Zadbaj o odpowiedni klimat,  na pustych ścianach powieś plakaty z kobiecymi motywami. Wnętrze stanie się  bardziej przytulne,  a ładne zdjęcia będą budować atmosferę komfortu i relaksu. W internecie jest sporo ładnych i bezpłatnych zdjęć które możesz wykorzystać do swoich projektów plakatów. Jak zrobić plakat i gdzie szukać takich zdjęć? O tym pisaliśmy w poprzednim wpisie, przeczytaj TU

Plakat do salonu w formie cennika usług 

Twoje klientki, często pytają o koszt usługi? Zrób plakat w formie cennika i zawieś w widocznym miejscu lub opraw i ustaw w eleganckiej ramce. Skorzystaj z darmowego wzoru plakatu do salonu kosmetycznego.  Wystarczy, że wybierzesz gotowy wzór plakatu, dodasz nazwy proponowanych usług oraz ceny. 

Jaki szablon plakatu dla salonu kosmetycznego wybrać? 

Doskonale, sprawdzą się wzory z kategorii uroda. Na Voogo znajdziesz darmowe szablony plakatów dla kosmetyczek, wizażystów i stylistów paznokci. Poniżej kilka wybranych szablonów, chcesz zobaczyć więcej? Zobacz wszystkie szablony plakatu dla salonu kosmetycznego.
 

Szablon plakatu “Manicure”


Szablon plakatu “Różowy kwiat”


Szablon plakatu “Beauty Care”


Szablon plakatu “Beauty SPA”


Szablon plakatu "Pazurki”


Szablon plakatu “W kropeczki”
Wizytówka, ulotka i plakat w jednym szablonie 
Pamiętaj, spójny wizerunek Twojego salonu jest równie ważny jak Twój wygląd. Zamów cały pakiet materiałów reklamowych wizytówka, ulotka i plakat w tym samym szablonie. 

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 718 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.