Gotowe szablony VOOGO
6 kreatywnych pomysłów na wizytówkę
trendy
lut 23, 2023
Michał

6 kreatywnych pomysłów na wizytówkę

Tradycyjna, drukowana wizytówka jest nieodłącznym elementem budowania wiarygodnego wizerunku zarówno przedsiębiorstwa jak i marki osobistej.  Druk silniej zapisuje się w pamięci, co wpływa na zwiększanie m. in. rozpoznawalności marki. Kreatywne szablony VOOGO są dostosowane dla konkretnych branż. Charakteryzuje je idealny dobór kolorów oraz zastosowanie rozwiązań, które zachęcają klienta do wejścia w interakcje z marką. Połączenie tradycyjności z innowacyjnością w naszym kreatorze, dodatkowo wzmacnia oddziaływanie na podświadomość potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych. To z kolei wpływa na ich samopoczucie, np. ułatwiając podjęcie decyzji zakupowej. Co więcej, VOOGO pozwala na projektowanie własnej wizytówki od podstaw. To drukarnia internetowa, która daje Ci pełną swobodę i mnóstwo inspiracji. 

Przy projektowaniu wizytówki wszystko ma znaczenie, zaczynając od umiejscowienia danych kontaktowych i logo firmy, a kończąc na analizie kolorystycznej. Idealną wizytówkę charakteryzuje prostota, minimalizm i elegancja, ale również kreatywne rozwiązania (przełamujące utarte schematy). To wszystko znajdziesz w gotowych szablonach VOOGO. Przedstawiamy 6 inspiracji na kreatywne wykorzystanie rozwiązań cyfrowych oraz tradycyjnych, które są skrojone wprost na Twoją miarę!  
 
  1. Wizytówka w jednym kolorze 
  2. Wizytówka z kodem QR
  3. Wizytówka z kartą rabatową
  4. Wizytówka z terminarzem wizyt 
  5. Wizytówka z karnetem (pieczątkami) 


Wizytówka w jednym kolorze 

Klasyczna wizytówka w jednym kolorze idealnie podkreśli wysoką jakość usług i profesjonalizm marki. To minimalistyczna i niezwykle elegancka propozycja dla marek, które cenią sobie niezależność. Tajemniczy charakter wizytówki to rozwiązanie dla marek, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania oraz luksus. Szablony w pojedynczej kolorystyce sprawdzą się szczególnie w branżach takich jak np. informatyka, finanse, nieruchomości, fotografia, prawo czy audyt. 
 
 
1 pomysł na wizytówkę


Wizytówka z kodem QR

Kreatywna odsłona wizytówki, która idzie z duchem czasu. Rozwiązanie to łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wystarczy, że klient zeskanuje z wizytówki kod QR za pomocą telefonu komórkowego, a automatycznie zostanie przekierowany do (wybranej przez markę) strony internetowej. Zastosowanie cyfrowego rozwiązania (kod QR), skraca czas dotarcia do informacji o firmie, znalezienia jej oferty czy strony internetowej/ sklepu. To bardzo użyteczne rozwiązanie, które pokochają Twoi klienci.
 


Wizytówka z kartą rabatową

Szablon wizytówki VOOGO z kartą rabatową to skuteczny sposób nie tylko na przekazanie danych kontaktowych. Personalizacja (karta skierowana do konkretnej osoby, wyszczególnionej z imienia i nazwiska) z połączeniem oferowanej zniżki na kolejne zakupy czy wykonanie usługi, może również wpłynąć na wzrost sprzedaży marki. Takie rozwiązanie w sposób bezpośredni (dzięki personalizacji) zachęca do korzystania z oferty. Wizytówka z rabatem sprawdzi się przede wszystkim w handlu oraz wszelkiego rodzaju usługach. 
 
 
 
2 pomysł na wizytówkę


Wizytówka z terminarzem wizyt

Wizytówka, która będzie przypominać o wizytach, terminach i godzinach badań u specjalistów to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki możliwości zapisania konkretnych dat i godzin, klienci będą przychodzić w wyznaczonych terminach. Dodatkowo umieszczona na wizytówce informacja przypominająca o odwoływaniu wizyt, ograniczy chaos w Twoim kalendarzu.
 
3 pomysł na wizytówkę


Wizytówka z karnetem

Jedną z propozycji gotowych szablonów VOOGO są wizytówki z karnetem. Posiadają one na odwrocie specjalnie wyznaczone miejsce na pieczątki, które klient otrzymuje po skorzystaniu z usługi lub dokonaniu zakupu w sklepie. Szczegóły przyznawania stempli określasz na własnych zasadach. Po zapełnieniu wszystkich wyznaczonych pól, klient otrzymuje określone przez markę benefity np. w postaci rabatu na kolejny produkt lub usługę.  

Wizytówki z karnetem stanowią pewnego rodzaju wyzwanie dla klienta - czy uda się zebrać wszystkie pieczątki i osiągnąć określone korzyści? Dzięki takiemu rozwiązaniu, ta niepozorna karta zachęca do ponownego korzystania z oferty, przywiązując klienta do marki. To idealny sposób na utrzymanie obecnych klientów i jednocześnie oszczędność w budżecie (pozyskiwanie nowych konsumentów wymaga poniesienia znacznie większych nakładów - jest po prostu droższe).
 
 
4 pomysł na wizytówkę 
 

Najnowsze

Komentarze