Kubki Piernik świąteczny

od 22,90zł sprawdź cennik
Szablon Piernik świąteczny
Szablon Piernik świąteczny
Czas realizacji: 2 dni robocze + dostawa
4.9 (18)

Kubek z motywem piernika świątecznego

Kubek, na którym gości piernik świąteczny, przypomina o tym, że nadchodzą świętach. Jeżeli chcesz podkręcić świąteczną atmosferę, zrób domownikom niespodziankę! Zamów kubki z motywem świątecznego piernika i imionami. Każdy kubek może być inny, dzięki kreatorowi grafiki, a wszystkie stanowić będą wyjątkowy zimowy komplet. Wybierz model kubka — standard lub latte i samodzielnie zaprojektuj nadruk na kubek. Piernik świąteczny możesz połączyć ze zdjęciem, imieniem, logo lub napisem.
Kubek z motywem piernika świątecznego jest znakomitym pomysłem na prezent dla bliskich, przyjaciół i kolegów z pracy! Kubek piernik świąteczny to praktyczny prezent, a jednocześnie drobiazg, który budzi pozytywne emocje. Herbata, kawa czy kakao z takiego kubka smakuje wyjątkowo. Szukając prezentu na Mikołajki, wigilię firmową, czy spotkanie przy choince z rodziną, możesz mieć pewność, że prezentem w postaci kubka z piernikiem świątecznym sprawisz radość każdemu.

Porcelanowy kubek — piernik świąteczny jako motyw 

Kubek z motywem piernika świątecznego to propozycja uniwersalnego prezentu dla osoby, której chcesz sprawić radość z okazji Mikołajek, świąt lub Nowego Roku. Każdy kubek, który zamówisz przez stronę voogo.pl, może być inny dzięki kreatorowi projektów. Jeśli chcesz znaleźć więcej oryginalnych pomysłów, zerknij na inne motywy świąteczne, przygotowane specjalnie z myślą o prezentach pod choinkę dla dzieci i dorosłych. Znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji, które podpowiedzą wyobraźni najlepsze pomysły. 
Jak zamówić kubek piernik świąteczny? Na voogo.pl to dziecinnie proste! Wybierz kubek, stwórz jedyną w swoim rodzaju grafikę, dodaj zdjęcie, pobaw się kolorami, wstaw kilka ozdobników, wpisz imię i złóż zamówienie. Twój kubek ze zdjęciem i motywem piernika świątecznego na prezent błyskawicznie, bo już w ciągu 48 godzin, będzie gotowy do wysyłki i trafi pod wskazany adres. Możesz go wysłać wprost pod choinkę komuś, z kim bardzo chciałbyś zobaczyć się w święta.

Polecane kubki