Trendy 2023
Nowoczesny projekt wizytówki - trendy 2023
trendy
sty 11, 2023
Michał

Wizytówki dla nowoczesnego biznesu

Wizytówka to mały, niepozorny kartonik z danymi firmy lub osoby, który posiada niezwykłą moc oddziaływania. To wyjątkowe narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz budować profesjonalny wizerunek firmy i godną zaufania markę osobistą. Wizytówki reprezentują Ciebie nawet wtedy, kiedy fizycznie jesteś nieobecny. Właśnie dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby ten wyjątkowy produkt sam świadczył o wysokiej jakości Twojej marki i zawsze wyglądał perfekcyjnie. 

W dobie cyfryzacji i wysokich technologii mogłoby się wydawać, że tradycyjny papier odchodzi w zapomnienie... Nic bardziej mylnego. Druk staje się produktem coraz bardziej pożądanym i niezwykle wartościowym. Stosowanie drukowanych wizytówek zarówno w biznesie, jak i marce osobistej jest "na czasie”. Pomagają one kształtować wizerunek nowoczesnej i świadomej marki (również osobistej), mogą stać się jej prawdziwym wyróżnikiem oraz wpływać na rozpoznawalność.
 
  1. Dlaczego warto mieć własną wizytówkę?
  2. Jak powinna wyglądać nowoczesna wizytówka? 
  3. Jakie wizytówki będą modne w 2023 roku? 
  4. Jak zaprojektować nowoczesną wizytówkę? 


Dlaczego warto mieć własną wizytówkę? 

Wizytówki niewątpliwie posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są wygodnym i szybkim sposobem na wymianę informacji kontaktowych. Są zawsze pod ręką, bo ich tradycyjna forma i standardowe wymiary sprawiają, że mieszczą się do każdego portfela czy wizytownika. Wręczanie drukowanej wizytówki (nie tylko przez przedsiębiorstwo, ale również przez osoby prywatne), podkreśla profesjonalizm i świadczy o szacunku z jakim traktujesz interesariuszy. Przede wszystkim jednak, karta wizytówkowa robi dobre wrażenie. Dodatkowo pozostaje z klientem na dłużej, w przeciwieństwie do wiadomości e-mail, które bardzo łatwo mogą zaginąć w zapełnionej skrzynce. Drukowana forma wizytówek VOOGO daje szansę na dotarcie do każdej grupy wiekowej. A w szczególności do seniorów, którzy według przeprowadzonych badań przez SeniorHub w 2021 roku, aż w 71,2% nie korzystają z internetu.  

Wizytówki mogą również wpływać na wzrost sprzedaży. Druk silniej oddziałuje na odbiorcę, w związku z tym istnieje większa szansa, że potencjalni klienci zapamiętają przemyślaną, kreatywną i nowoczesną wizytówkę. Wystarczy, że przedstawisz spersonalizowaną ofertę lub zamieścisz na odwrocie specjalny kod rabatowy. To nie tylko zachęci do skorzystania z oferty, ale również pomoże pozyskać nowych klientów. Wizytówki są również opłacalne finansowo! W naszej drukarni online możesz zamówić je w nakładzie już od 100 sztuk za jedyne 19,90 zł. 
 
 
Wizytówka VOOGO - szablon kwiatowy


Jak powinna wyglądać nowoczesna wizytówka? 

Kreator wizytówek VOOGO pozwala na stworzenie niezwykle nowoczesnych, idących z duchem czasu projektów. A przecież kreatywny i wyróżniający się pośród konkurencji produkt, może stać się kluczem do Twojego sukcesu w 2023 roku! Dlatego warto dopracować go w każdym calu - tak, aby stworzyć idealny, przyciągający uwagę projekt wizytówki. Dzięki VOOGO masz szeroki zakres możliwości kreacji. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia! 

Nowoczesna wizytówka łączy w sobie elementy ponadczasowej klasyki i nutę innowacyjności. Dlatego wykorzystaj tradycyjne elementy kart biznesowych takie jak: 
 
  •  wymiary wizytówki
90 mm x 50 mm - format stosowany w Polsce;  
85 mm x 55 mm - format stosowany w Europie Zachodniej (tzw. rozmiar euro). 
 
  • pismo bezszeryfowe
​​Ten krój pisma nie posiada elementów ozdobnych. Idealnie sprawdza się na wizytówkach, tworząc przejrzysty i czytelny produkt.  

Dzięki kreatorowi szablonów wizytówek VOOGO możesz wykorzystać także nowoczesne rozwiązania, które przeniosą bezpośrednio klienta czy partnera biznesowego do strony/sklepu internetowego lub wydarzenia. W tym celu zastosuj kody QR, które cieszą się dużą popularnością lub odnośniki do mediów społecznościowych.  

Świetnie sprawdzi się również personalizacja. Dzięki indywidualnemu podejściu i analizie potrzeb klientów sprawisz, że poczują się oni jeszcze bardziej wyjątkowo. Badania potwierdzają, że stosowanie personalizacji zwiększa świadomość marki. Znajdź się w odpowiednim miejscu i czasie - wykorzystaj swoją szansę w 2023, tworząc nowoczesną wizytówkę online w edytorze VOOGO. Twój klient z pewnością doceni Twoje zaangażowanie.  

Świetnie sprawdzi się również personalizacja. Dzięki indywidualnemu podejściu i analizie potrzeb klientów sprawisz, że poczują się oni jeszcze bardziej wyjątkowo. Badania potwierdzają, że stosowanie personalizacji zwiększa świadomość marki. Znajdź się w odpowiednim miejscu i czasie - wykorzystaj swoją szansę w 2023, tworząc nowoczesną wizytówkę online w edytorze VOOGO. Twój klient z pewnością doceni Twoje zaangażowanie.  


Jakie wizytówki będą modne w 2023 roku? 

Wizytówki reprezentują firmę i markę osobistą. Są najlepszym narzędziem, które samo w sobie świadczy o jakości oferowanych produktów i usług. Dlatego tak ważne jest idealne dopasowanie każdego elementu graficznego, tła i tekstu. Stwórz na własnych zasadach modną wizytówkę, która będzie trendy w nadchodzącym 2023 roku. Oto kilka modnych wzorów wizytówek z kreatora VOOGO, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie.

MINIMALISTYCZNE WIZYTÓWKI

Przepiękne wizytówki, bez przepychu i zbędnych elementów – idealnie podkreślą wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Dedykowane są dla marek, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość oraz luksus. Stosowanie minimalistycznych wizytówek zalecamy w szczególności firmom nastawionym na ciągły rozwój i nowoczesne rozwiązania (np. branże technologiczne, informatyczne, projektowe). Ten rodzaj wizytówek sprawdzi się idealnie w księgowości, nieruchomościach czy branży medycznej. To świetna propozycja również dla osób wykonujących wolne zawody.  
 
 


WIZYTÓWKI RETRO

Szablon wizytówki w stylu retro idealnie sprawdzi się w działalnościach, które pielęgnują ducha przeszłości. Będą świetne dla konserwacji/renowacji zabytkowych samochodów lub mebli, oprawy obrazów czy w branży fotograficznej.  
 


WIZYTÓWKI ABSTRAKCYJNE

Abstrakcyjne wizytówki sprawdzą się przede wszystkim w branżach artystycznych. Będą one idealne wszędzie tam, gdzie do głosu dochodzi dobrze rozwinięta wyobraźnia i kreatywność, a także wrażliwość na sztukę. Dedykowane są w szczególności galeriom sztuki, malarzom, agencjom reklamowym i marketingowym, kwiaciarniom czy salonom piękności. 
 
 


WIZYTÓWKI RUSTYKALNE W KLIMACIE BOHO

Jedną z propozycji szablonu VOOGO są wizytówki w stylu rustykalnym/boho. To przepiękne połączenie koloru zgniłej zieleni (nawiązującej do natury) oraz subtelnego pudrowego różu (wprowadzającego harmonię i niezwykły spokój). Takie delikatne fasony sprawdzą się przede wszystkim w branży ślubnej, beauty oraz przy masażach relaksacyjnych. 
 
 
Wizytówki Wedding Mood

WIZYTÓWKI KOLOROWE

Kolorowe szablony z kreatora wizytówek sprawdzą się idealnie w budownictwie, motoryzacji, transporcie czy branży remontowo-budowlanej. To idealna propozycja dla wszystkich zawodów rzemieślniczych (np. stolarze, tapicerzy, elektrycy). 
 
Wizytówka Remontowo


Jak zaprojektować nowoczesną wizytówkę? 

Wizytówki są niezbędne w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki i tworzeniu świadomych relacji biznesowych. To właśnie odpowiednie podejście do klientów, w połączeniu ze stosowaniem tych niepozornych kartoników z danymi kontaktowymi sprawia, że stajesz się marką godną zaufania. Dla jeszcze lepszego wrażenia Twoich odbiorców możesz dołączyć do zamówienia specjalny, aluminiowy wizytownik. W drukarni internetowej VOOGO masz również możliwość zabezpieczenia produktu laminatem (błyszczącym lub matowym). Nie tylko zwiększy on trwałość Twojego wydruku, ale również nada wyjątkowych efektów wizualnych. Dzięki tym rozwiązaniom, Twoja wizytówka zawsze będzie wyglądać perfekcyjnie.  

Kreator wizytówek online to bardzo łatwy w obsłudze, niezwykle intuicyjny “projektant online”. Gotowe szablony, które są dostępne w jego bazie dają Ci możliwość wstawiania własnych grafik i elementów tekstowych. Dzięki temu zyskujesz praktycznie nieograniczone możliwości kreowania wybranych produktów. Klasyczny szablon możesz uzupełnić o własne elementy lub stworzyć projekt wizytówki od podstaw, według własnych zasad i koncepcji). W ofercie VOOGO oprócz wizytówek znajdziesz również szablony ulotek, plakatów, kalendarzy lub kubków z nadrukiem. Szeroki wachlarz wyboru szablonów (dedykowanych specjalnie do różnych branż), pozwala na stworzenie całych pakietów produktów. Kreator wizytówek online to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! 
 

Najnowsze

Komentarze