Wzory wizytówek VOOGO dla handlowca
Wizytówka, która sprzedaje
zawód
sty 30, 2023
Michał

Wizytówka, która sprzedaje

Bezpośredni kontakt handlowca z klientem wymaga odpowiedniego przygotowania i zachowań - zgodnie z powiedzeniem “Jak Cię widzą, tak Cię piszą". To właśnie osoba handlowca bardzo często staje się tzw. “wizytówką firmy”. Jego umiejętności sprzedażowe i doświadczenie pozwalają na generowanie zysków, a w konsekwencji przekładają się na sukces przedsiębiorstwa. Wykorzystanie tradycyjnych, drukowanych wizytówek to idealny sposób na budowanie wiarygodnego wizerunku handlowca, a w konsekwencji - również całej firmy. 

Przygotuj się na Dzień Handlowca obchodzony 2 lutego razem z drukarnią internetową VOOGO! Stwórz własny projekt wizytówki lub odśwież swoją dotychczasową. Specjalnie z okazji tego specjalnego święta przygotowaliśmy kilka propozycji wzorów wizytówek z kreatora VOOGO, które idealnie sprawdzą się w pracy handlowca. Przeczytaj artykuł i dowiedz się:
 

1. Czy handlowiec potrzebuje wizytówek?
2. Co umieścić na wizytówce handlowca?
3. Jak zaprojektować wizytówkę dla handlowca?
4. Idealna wizytówka dla handlowca
5. Wizytówka VOOGO dla handlowca


Czy handlowiec potrzebuje wizytówek? 

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety stosowania wizytówek w biznesie (o których zaraz przeczytasz), odpowiedź na postawione pytanie może być tylko jedna. Oczywiście, że przedstawiciel handlowy potrzebuje swojej wizytówki! W pracy handlowca odgrywa ona kluczową rolę.  Wizytówka jest przecież wielozadaniowym narzędziem marketingowym.

Wręczanie wizytówki przez handlowca robi dobre pierwsze wrażenie i podkreśla jego profesjonalne podejście do spotkania. Sprawia też, że klient odbiera go jako osobę wiarygodną. Wizytówki dla handlowca ułatwiają kontakt pomiędzy stronami i są formą wyrażania szacunku (pokazujesz, że liczysz się z drugą osobą i nie marnujesz jej czasu np. zapisując na kartce dane). Co więcej, stosowanie tzw. “kart biznesowych” jest bardzo opłacalne finansowo. Wizytówka zostaje z klientem na dłużej, dzięki swoim standardowym formatom. Zmieści się ona zarówno w wizytowniku, jak i każdym portfelu. W drukarni online VOOGO, dzięki dostępnym szablonom dla różnych branż możesz stworzyć idealną wizytówkę. Taką, która zwiększy rozpoznawalność Twojej osoby i silnie zadziała na odbiorcę.   

Wizytówki dla handlowca z kreatora VOOGO mogą wpłynąć również na wzrost sprzedaży. Wystarczy, że zamieścisz w swoim projekcie np. kod rabatowy. Klienci lubią takie niespodzianki, więc dobra wizytówka jest również bardzo często początkiem budowania trwałych relacji biznesowych.
 


Co umieścić na wizytówce handlowca?  

Najważniejsze informacje jakie powinna zawierać tradycyjna wizytówka to dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail czy strona internetowa), adres siedziby firmy, jej nazwa oraz logo. Oczywiście z uwagi na to, że jest to wizytówka dla handlowca, powinna dodatkowo uwzględniać nazwę obejmowanego stanowiska oraz imię i nazwisko przedstawiciela handlowego.  


Jak zaprojektować wizytówkę dla handlowca?  

Ciekawa, niezwykle elegancka wizytówka będzie zapadać w pamięci potencjalnych klientów. Połączenie wysokiej jakości oferowanych usług i mocy dobrej wizytówki, będzie świadczyć o Twojej ugruntowanej pozycji na rynku. To z kolei może zachęcić klientów do polecania współpracy z Tobą czy przekazywania innym Twojej wizytówki. Jaka powinna być ta “idealna i pożądana wizytówka”? 

Wizytówka powinna być przede wszystkim prosta i minimalistyczna. Dzięki temu będzie wydawać się niezwykle elegancka. Projekt wizytówki, jej styl oraz kolory powinny być dobrane w taki sposób, aby jak najbardziej podkreślały profesjonalizm w podejściu do klienta i wykonywanej usługi. W tym celu najlepiej wykorzystać tło w kolorze białym lub czarnym, a jedynie na elementach graficznych lub tekstowych zastosować akcenty kolorystyczne (np. kolor czerwony, czy niebieski). 


Idealna wizytówka dla handlowca  

Dobrze zaprojektowana wizytówka jest bardzo ważna w pracy handlowca (doświadczonego), ale może również pomóc stawiać pierwsze kroki w tej pracy. Jej styl dopasowany do obszaru działalności, wyeksponowanie i dopasowanie wszystkich elementów, może być kluczem do sukcesu sprzedażowego firmy. Właśnie dlatego stworzyliśmy kilka inspiracji, jak zrobić idealną wizytówkę dla handlowca.

 

Elegancja i klasa sama w sobie

Pierwsza propozycja szablonu wizytówki dla handlowca to zestawienie koloru białego (podkreślającego nowoczesność) i ponadczasowej czerni (w różnych odcieniach, podkreślającej profesjonalizm i pewność siebie). Połączenie b&w wyraża wysoką jakość marki i jej prestiż. Podkreśla jakość premium oferowanych produktów i usług. Nasza propozycja - szablon SZKIC POSTĘPU - idealnie sprawdzi się dla handlowców np. z branży jubilerskiej, motoryzacyjnej lub nowoczesnymi technologiami. 
 
Szablon wizytówek Szkic Postępu

Przyciągająca czerwień i nowoczesna biel

Zestawienie koloru czerwonego z białym to naprawdę odważne połączenie. Wieloznaczeniowa czerwień przyciąga spojrzenia i wywołuje emocje! To właśnie ona świadczy o sile i energii marki, a z drugiej strony zachęca do podejmowania działania. Kolor czerwony wpływa również na zwiększenie apetytu, dlatego wizytówki “top-roof” są idealnie skrojone dla przedstawicieli handlowych z branży gastronomicznej.  
Szablon wizytówki TOP ROOF

Minimalizm w roli głównej

To jest idealna minimalistyczna propozycja wizytówki dla przedsiębiorstw, które wykorzystują połączenie innowacyjnych rozwiązań i wykorzystania nowoczesnych technologii. Branże te jednocześnie chcą wzbudzać bezpieczeństwo w potencjalnych klientach. To perfekcyjnie dopasowany szablon wizytówki dla przedstawicieli handlowych z branży medycznej, farmaceutycznej, technologicznej, rolniczej oraz nowoczesnego budownictwa. 

 


Akcenty koloru

Kolor niebieski wzbudza zaufanie oraz podświadomie kojarzy się z bezpieczeństwem i nauką. To idealna, niesamowicie estetyczna propozycja wizytówki, która sprawdzi się w np. branży beauty, edukacyjnej, medycznej (zwłaszcza dla medycyny estetycznej, dietetyki i psychologii) oraz ubezpieczeniowej.

 


Elegancja w nowoczesnym wydaniu
Ostatnia propozycja szablonu wizytówki dla handlowca to perfekcyjne połączenie czerwieni (która oznacza ostrożność), czerni (wysoka jakość usług) oraz białych elementów tekstowych. To styl wizytówki wzorcowo dopasowany do nowoczesnych firm.
 
Szablon wizytówek Dachówki


Wizytówka VOOGO dla handlowca 

Przygotuj się na dzień handlowca z VOOGO! Wykorzystaj nasze gotowe szablony i przekonaj się jak prosto i szybko możesz stworzyć własny, oryginalny projekt wizytówki handlowca. Wiarygodny wizerunek i wzbudzanie zaufania w kliencie zaczyna się od dobrego pierwszego wrażenia. To właśnie ono bardzo często decyduje również o zainteresowaniu klienta Twoją ofertą. Dlatego nasza drukarnia internetowa daje możliwość praktycznie nieograniczonej kreacji materiałów marketingowych (nie tylko z gotowych szablonów, ale również stworzenia projektu na własnych zasadach). Dzięki wizytówkom z edytora VOOGO, możesz budować wiarygodny wizerunek z niezwykłą elegancją. Zamów już dziś swoją pierwszą wizytówkę lub odśwież tą istniejącą! Niech moc wizytówki w Dzień Handlowca (i nie tylko) będzie z Tobą, a robienie dobrego wrażenia stanie się specjalnością.

Najnowsze

Komentarze