Informujemy, że 24.06.2019 nie będziemy realizować wysyłek naszych produktów. Za utrudnienia przepraszamy.

Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

Prowadzisz zajęcia dla dzieci, do tej pory nie masz osobistych wizytówek przeczytaj dlaczego warto je zamówić.
zawód
cze 19, 2017
bcieszynska

Po co wizytówka animatorowi zabaw?

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Dzieciaki ze zniecierpliwieniem czekają na ostatni przed wakacjami dzwonek. I choć dla pociech, lato to czas odpoczynku i dobrej zabawy, dla pracujących rodziców bywa nie lada wyzwaniem. Szczęśliwi Ci, którzy mogą liczyć na pomoc dziadków czy najbliższej rodziny. Jeśli nie macie takiej możliwości, pozostaje zorganizowanie opiekunki do dzieci, wyjazdu na kolonię lub walka o miejsce w świetlicy osiedlowej. Warto rozejrzeć się co dzieje się w mieście lub w miejscowości w której mieszkacie. Domy kultury co roku organizują letnie zajęcia dla dzieci. 
 
Jesteś animatorem zabaw, zastanawiasz się po co Ci wizytowka?
Odpowiedź jest prosta: dlatego, że jest skuteczna i tania. To doskonała forma pozyskania nowych zleceń. Wakacje, to czas  kiedy organizowane są liczne imprezy plenerowe, koncerty, pikniki czy imprezy firmowe. Coraz częściej popularne staje się wynajmowanie animatorów zabaw dziecięcych, również na imprezy rodzinne: urodziny, komunie, chrzciny czy wesela. Wizytówka to świetna reklama Twojej osoby. Dzięki niej możesz, przedstawić się rodzicom, z pewnością  łatwiej Cię zapamiętają. W razie chęci nawiązania kontaktu będą mieli do Ciebie numer telefonu. Jeśli nie masz jeszcze Swoich osobistych wizytówek, warto w nie zainwestować. Jest to niewielki  koszt, a efekt może być zdumiewający:) Już dziś, zaprojektuj swoje wizytówki w prostym edytorze online, korzystając z naszych gotowych wzorów.

Sprawdź kolorowe szablony dla animatorów zabaw lub ludzi prowadzących świetlice dziecięce.


Szablon wizytówki “Moc koloru”Szablon wizytówki “ Colorful Bird”Szablon wizytówki “ Na Kolorowo”Szablon wizytówki “Kolorowe balony” Szablon wizytówki “Joyful Shapes”Szablon “Kolorowe kredki”Szablon wizytówki  “Point&Click”Szablon wizytówki  “Kolorowe guziki”Szablon wizytówki "Let's Party"Jak zaprojektować wizytówkę z szablonu sprawdź TU.

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 718 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.