Nasze marki:

odbitki online Fotoksiążki i fotokalendarze w najlepszej cenie.

Jesteś tutaj

trendy
gru 12, 2016
mcozac

Plakaty reklamowe, plakaty biznesowe – prosty sposób na promowanie biznesu!

Plakaty wciąż pozostają jednymi z najpopularniejszych form reklamy wizualnej. Są wszędzie, a mimo to wciąż nie przytłaczają na tyle, aby nie przynosić firmom wymiernych korzyści. To szybki, bardzo efektowny i wciąż całkiem tani sposób na wypromowanie swojej usługi bądź produktu.

Wprowadzając plakaty na Voogo kierowaliśmy się, obok oczywiście jak najwyższej jakości wykonania, przyjazną dla kieszeni klienta ceną. Jeśli wciąż są wśród was tacy, którzy jeszcze nie wiedzą, to spieszymy z przypomnieniem, iż ceny plakatu zaczynają się już od 0,58 zł/szt.! Za tak wysoką jakość, gruby solidny papier i idealne odwzorowanie kolorów to naprawdę cena wręcz szokująco niska.
 
Tani druk plakatów voogo, na jaki możemy sobie pozwolić, umożliwia promowanie biznesu nawet tym najmniejszym firmom. To reklama, na którą każdego z nas stać. Nasi klienci umieszczają je na ścianach w siedzibach swoich firm, punktach obsługi klienta lub poczekalniach, czyli tam gdzie ich potencjalny odbiorca przebywa przez jakiś czas.
Pamiętajcie, że plakaty na ścianę (plakaty indoorowe) mają dużo większą siłę oddziaływania niż ulotka czy przekaz radiowy i telewizyjny. Ulotkę możecie chociażby wyrzucić, a radio czy TV wyłączyć. Plakat pozostaje i często, jeśli jest umieszczony w odpowiednim miejscu, nie sposób go zignorować. Wystarczy pamiętać o kilku zasadach:
  • wybierz interesujący i przyciągający uwagę projekt (na Voogo mamy już ponad 150 gotowych szablonów z różnych branż, więc jest z czego wybierać),
  • unikaj przesytu informacji, zamieść krótki i prosty przekaz, wpadający w ucho i oko,
  • zamieść wezwanie do działania, zmobilizuj potencjalnego odbiorcę do działania,
  • wzmocnij przekaz ulotką (wszystkie plakaty na voogo posiadają swój odpowiednik w ulotce - przekaz więc będzie jasny i spójny ze sobą),
  • wybierz najlepsze lokalizacje, nie wybieraj ich przypadkowo,
  • umieszczaj plakaty w miejscach, gdzie Twoi potencjalni klienci mogą go łatwo zauważyć.
Udanego projektowania!

Najnowsze

Wiosenne nowości!
aktualności
Mar 28, 2019
Dostawa nowych szablonów!
aktualności
lut 12, 2019

Komentarze

Oceń nas

Oceniło nas już 714 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.3 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.