Przeczytaj kilka drobnych rad>>
porady
Maj 21, 2018
bcieszynska

Jak zrobić plakat do restauracji?

Jesteś właścicielem restauracji, pizzerii czy baru? Zadbaj o promocję oraz smakowity wygląd Twojego lokalu. Plakaty reklamowe są do tego doskonałym narzędziem. Możesz je wykorzystać również do dekoracji wnętrza. Na ścianach powieś plakaty z serwowanymi potrawami. Nie od dziś przecież wiadomo, że jemy nie tylko zmysłem smaku, ale także wzroku. Pamiętaj klimat wnętrza jest nie mniej ważny od potraw, które serwujesz. W dzisiejszym wpisie kilka  drobnych rad, które pomogą Ci samodzielnie stworzyć plakat do restauracji

Jak zaprojektować świetny plakat do restauracji?

Plakaty, aby zapadły w pamięć muszą przyciągać uwagę, powinny być nie tylko atrakcyjne graficznie, ale także zawierać wszystkie niezbędne informacje. Treść powinna być czytelna i przejrzysta. Koniecznie dodaj logo, najlepiej u samej góry plakatu. 

Plakat do restauracji  ze zdjęciem potraw 

Smakowite zdjęcia mogą okazać się cennym przekazem treści i zachęcać klienta do wyboru potrawy. Pamiętaj dobre zdjęcia to podstawa,  jeśli zależy Ci na dobrym efekcie, skorzystaj z usług profesjonalnego fotografa. Za takie zdjęcia trzeba zapłacić. Cena uzależniona jest od ilości zdjęć oraz złożoności sesji. Średnio jest to od kilku do kilkudziesięciu złotych za zdjęcie. Jeśli dysponujesz niewielkim budżetem, zorganizuj samodzielną sesję lub czerp inspiracje z bezpłatnych banków zdjęć. Z  jakich banków warto korzystać? O tym pisaliśmy w poprzednim wpisie, zapraszam do lektury TU

Plakat do restauracji menu 

Chcesz zrobić plakat w formie menu, skorzystaj z naszego kreatora online. Wystarczy, że wybierzesz gotowy szablon plakatu, dodasz nazwy dań oraz ceny i gotowe. 

Jaki szablon plakatu dla restauracji wybrać?  

Oczywiście taki, który najbardziej pasuje do kuchni, którą serwujesz. Na Voogo znajdziesz darmowe szablony plakatów dla kuchni meksykańskiej, włoską pizzę czy amerykańskie burgery? W przypadku plakatu dla restauracji, sprawdzą się poniższe wzory lub z kategorii gastronomia. Chcesz zobaczyć wszystkie szablony dla swojej branży, sprawdź TU.

Szablon plakatu ”American Burger”


Szablon plakatu “Hamburger”


Szablon plakatu “Pizza Amore”


Szablon plakatu “Pizza”


Szablon plakatu "Talerz warzyw”


Szablon plakatu “Mamma mia”


Szablon plakatu “Mniam”


Szablon plakatu “Bon Apetito”


Sam widzisz, stworzenie plakatu ze zdjęcia czy gotowego szablonu w kreatorze online jest banalnie proste. Pamiętaj na Voogo możesz zamówić cały pakiet materiałów reklamowych dla Twojej restauracji. Wizytówka, ulotka i plakat w jednym szablonie pozwolą Ci profesjonalnie promować Twój biznes!

   


Życzymy smakowitych projektów i grona powracających klientów:) 

Najnowsze

Komentarze