TERMINY REALIZACJI:

Wizytówki: 24 godziny
Kalendarze: 1-2 dni robocze
Kubki: 3-4 dni robocze
Ulotki: 1-2 dni robocze
Plakaty: 3-4 dni robocze
dostawa Po zapisaniu do Klubu Przedsiębiorcy
wysyłka gratis!
SPRAWDŹ
Szczegóły
Przeczytaj kilka wskazówek jak samemu zrobić projekt.
Plakaty dla muzyków
porady
Mar 16, 2018
bcieszynska

Jak zrobić dobry plakat na imprezę?

Wiosna, to czas w którym organizowane są liczne imprezy plenerowe oraz koncerty. Wiecie jak dotrzeć z informacją o planowanym evencie, by ściągnąć jak największą ilość osób? Jednym z tańszych sposobów promowania wydarzenia są plakaty muzyczne. Aby plakaty spełniały swoją funkcję muszą być poprawnie zaprojektowane. Jak zatem powinien wyglądać dobry plakat na imprezę, aby przyciągnął uwagę? Koniecznie przeczytajcie poniższy wpis. Dziś zdradzimy Wam kilka wskazówek, dzięki którym szybko zaprojektujecie skuteczne plakaty muzyczne.

Zrobienie plakatu nie jest rzeczą łatwą. Wielu z Was nie wiedząc od czego zacząć zleca przygotowanie projektu graficznego freelancerom czy profesjonalnym agencjom reklamowym. Za taki projekt agencja liczy od 100 do kilkuset złotych. Innym rozwiązaniem jest samodzielne przygotowanie projektu graficznego. 
Z pomocą przychodzi nasz kreator online. Wystarczy że wybierzecie odpowiedni szablon plakatu, dodacie odpowiednie treści i gotowe. Nie musicie posiadać zdolności artystycznych ani odpowiednich programów graficznych.

Jaki szablon plakatu wybrać?

Oczywiście taki, który najbardziej pasuje do charakteru wydarzenia. W przypadku plakatu na imprezę, event czy otwarcie dyskoteki dobrze sprawdzą się plakaty z kategorii muzyka i rozrywka.
Nie bójcie się, postawcie na mocne zdecydowane kolory. W branży eventowej świetnie sprawdzą się poniżej proponowane szablony:


Szablon plakatu na imprezę “Rock Music”Szablon plakatu na imprezę “Kolorowe odłamki”Szablon plakatu na imprezę “DJ Jaro”Szablon plakatu na imprezę “Disco music

Jakie informacje powinny zawierać plakaty muzyczne?

Zaczynając projekt, zdecydujcie się na jeden duży element graficzny bądź zdjęcie.
Pamiętajcie aby umieścić wszystkie niezbędne informacje. Nazwa imprezy, to jedna z najistotniejszych kwestii. Nazwa powinna być przejrzysta i czytelna, śmiało stosujcie duże rozmiary czcionek. Równie ważna jest data, godzina oraz miejsce imprezy. Nie zapomnijcie o podaniu ceny wejściówki. Jeśli posiadacie logo koniecznie je dodajcie, najlepiej u samej góry plakatu muzycznego.

Jak widzicie stworzenie plakatu nie musi być mega wyzwaniem. Wykorzystajcie nieograniczone pokłady Waszej wyobraźni. Sami zaprojektujcie dobry plakat i pamiętajcie na Voogo.pl możecie również zlecić wydruk. O tym ile kosztuje wydruk plakatów pisaliśmy już tutaj.
  

Najnowsze

Komentarze